Penktadienio nelaimės: avarija ir gaisras

avarijaPenktadienio popietę Stubrių kaime nuo kelio nulėkė ir kaktomuša susidūrė du sunkvežimiai. Vakare nelaimė tykojo Pagryniuose – ten užsidegė garaže remontuojamas automobilis.

Sunkvežimiai susidūrė kaktomuša

Penktadienio popietę Šilutės r. Stubrių kaime kaktomuša susidūrė į Panemunės aplinkkelio statybas smėlį vežiojantys savivarčiai.

MAN sunkvežimį vairavęs 64 metų kaunietis į Panemunės aplinkkelio statybą vežė smėlį. Prieš kelio vingį vairuotojas ėmė lenkti dviratininką ir išvažiavo į priešpriešinęgaisras eismo juostą. Jam priešpriešiais važiavo sunkvežimis „Scania“, grįžtantis iš šios statybos.

„Scania“ vairavęs 22 metų Klaipėdos r. gyventojas, įvažiuodamas į posūkį ir pamatęs į jį atvažiuojantį sunkiasvorį, stabdydamas pasuko į priešpriešinę juostą tikėdamasis nuvažiuoti į pievą. Bet ir MAN vairuotojas staigiai pasuko vairą į savo juostą. Abu sunkvežimiai nulėkė nuo kelio ir ten susidūrė kaktomuša.

Avarijos metu nukentėjo saugos diržo nesegėjęs MAN vairuotojas. Dėl kaulų lūžių jis greitosios pagalbos automobiliu išvežtas į ligoninę. Vairuotojai buvo blaivūs.

Gaisras kilo remontuojant automobilį

Penktadienį vakare Pagryniuose kilo gaisras. Garaže šeimininkas virino „Ford Transit” dugną ir ZAL 6335 copynepastebėjo, kaip užsidegė automobilio vidus.

Mikroautobusas sudegė, taip pat suniokotas ir garažas, įrengtas ūkiniame pastate, apdegė dalis jo stogo. Laimei, stogo perdengimas buvo gelžbetoninis, todėl ugnis prieš atvykstant ugniagesiams nespėjo išplisti.

Naktį gaisras pasikartojo. Nudegė pusė pastato stogo.