Per dvi dienas ugniagesiai į Tilžės gatvę skubėjo 4 kartus

DSCN9945Praėjęs penktadienis ir šeštadienis Šilutės ugniagesiams it iš gausybės rago pažėrė įvykių Tilžės gatvėje – į šią Šilutės gatvę jiems teko skubėti net 4 kartus.

Pirmasis iškvietimas į Tilžės gatvę gautas laikrodžiams skaičiuojant paskutiniąsias sausio 27-osios – penktadienio – minutes.

Kelios minutės iki vidurnakčio pranešta, kad šios gatvės 8 name vienas butas dėl nežinia kokių priežasčių skęsta dūmuose.

Atvykus paaiškėjo, jog tai todėl, kad dūmus skleidžia čia gyvenančios D.M. bute stovinti netvarkinga krosnis. Tai ir sukėlė nerimą moters kaimynams. Ugniagesių pagalbos neprireikė, jie po kelių minučių išvyko atgal. Šeimininkei beliko kambarius tik išsivėdinti.

Kitą dieną, šeštadienį, 12.45 val. ugniagesiai sulaukė tos pačios D.M. skambučio. Moteris informavo, jog šįkart jos bute vėl jaučiamas dūmų kvapas. Visiškai neaišku, iš kur jis sklinda. Atvykę ugniagesiai jokio dūmų šaltinio nerado – iškvietimas buvo nepagrįstas.

Šeštadienį į tą pačią Tilžės gatvę PGT gelbėtojai iškviesti dar kartą, mat pranešta, kad dūmai rūksta ir iš Tilžės g. 2A name esančio buto. Čia gyvenantis šeimininkas V.O. pats atidarė duris – paaiškėjo, kad gaisro židinio bute išties būta – jau degė šalia krosnies esanti sienos dalis.

Šeštadienio vakare, 22.30 val., iškvietimo sulaukta iš Tilžės g. 37 namo. Gelbėtojų pagalbos prireikė greitosios medicinos pagalbos medikams. Jie pranešė, kad bute yra susižeidęs žmogus, kuris negali atidaryti durų. Tačiau kol ugniagesiai atvyko, durys jau buvo atidarytos.