Per gaisrą Šilutėje apdegė sandėliuke gyvenęs benamis

Gaisras garaže. / Asociatyvi Rolando Žalgevičiaus nuotr.Pirmadienio vakarą per gaisrą, kilusį Šilutėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, nukentėjo benamis. Jis apdegė rankas ir sunkiai apsinuodijo dūmais. Sužalotą vyrą iš įvykio vietos išvežė medikai.

Bendrajame pagalbos centre pranešimas apie gaisrą gautas pirmadienį 19.03 val. Gaisras įvyko prie Šilutės darbo biržos kieme esančių garažų sandėliuke. Apleistoje patalpoje buvo apsistojęs nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis 46-erių R.S.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui ir Šilutės greitajai medicinos pagalbai. Atvykus ugniagesiams stipriai prirūkusioje patalpoje rastas benamis jau buvo sukniubęs. Išnešę į lauką ugniagesiai vyrą perdavė greitosios pagalbos medikams.

R.S. rimtesnių apdegimų pavyko išvengti, jis apdegė tik rankas. Medikai taip pat įtaria stiprų apsinuodijimą dūmais, todėl paliko vyrą ligoninėje stebėti iki ryto.

Šilutės ligoninėje benamis pasakojo, kad buvo šalta, todėl jis užsirūkė ir užmigo. Tačiau ugniagesiai spėja, kad gaisras greičiausiai kilo nuo prie patiestų čiužinių degusios žvakės. Pirštų antspaudai ant sandėliuko sienų rodo, kad kilus gaisrui vyras bandė apgraibomis ieškoti išėjimo iš stipriai uždūmintos patalpos, bet suklupo. Jei ne laiku atvykę Šilutės ugniagesiai, R.S. būtų žuvęs gaisre.