Per liūtį Šilutėje – drama „Iki“ parduotuvėje: pro lubas veržėsi vanduo, evakuoti žmonės

ikiPirmadienį ne tik Vilnius sunkiai išgyveno smarkią liūtį. Antrojoje dienos pusėje liūtis atslinko ir į Pamarį, kur pridarė nemažai nemalonumų Šilutės gyventojams. Liūtis buvo tokia stipri, kad neatlaikė didžiausio miesto prekybos centro „Iki“ lubos.

Pirkėjai buvo viduje, kai kurie ten slėpėsi nuo lietaus, kai staiga pro jas ėmė veržtis vanduo. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai žmones išvedė. Darbo vietas teko palikti ir kasininkams, salės darbuotojams. Lietus pridarė daug žalos – „Iki“ prekybos centras pirmadienį taip ir nebuvo atidarymas.

Vietiniai pasakojo, kad veikiausiai prireiks rimto remonto – kai kurios lubų dalys kabėjo, lietus suniokojo ir prekes. Nors Šilutėje lijo ilgai, lietus daugiausia žalos pridarė per 20 minučių atkarpą, kuomet pliaupė itin stipriai. Užsikimšo ir miesto gatvių kanalizacijos šuliniai, nors dalis jų buvo naujai sutvarkyti.

Kai kurie Šilutės gyventojai buvo priversti automobiliais išmėginti susidariusių didelių balų gylį. Miesto gatvėse didelis vėjas vertė ir medžius.

lrytas.lt