Per pasaulį skriejantis laimės virusas užkrėtė ir šilutiškius

happy sokiai4Garsus Amerikos prodiuseris, dainininkas Pharrellas Williamsas savo dainos „Happy“ teigiamomis emocijomis užkrėtė visą pasaulį.

Tuoj po šio hito pasirodymo internete masiškai pradėjo plisti pačių žmonių sukurti dainos vaizdo klipai. Savo miesto įvairiausiose vietose šoko ir filmavosi (ir vis dar filmuojasi!) jaunimas, įstaigų darbuotojai, senoliai, taip internautams iš viso pasaulio stengdamiesi parodyti, kad jų gimtinė – gražiausia.

Nepraleido progos parodyti, kokie yra laimingi gyvendami savo mieste, ir šilutiškiai. „We are happy from Šilutė“ (iš anglų kalbos – „Mes esame laimingi Šilutėje“) youtube.com svetainėje atsirado netgi du laimės virusu apkrėsti vaizdo įrašai!

Pirmasis šilutiškių nufilmuotas laimės klipas į vaizdo įrašų svetainę buvo įkeltas dar kovo 13 dieną. Susibūrę žmonės šoko Lietuvininkų gatvėje, prie Hugo Šojaus dvaro, mokyklose, jaunimo skvere, prie Evangelikų liuteronų bažnyčios, Pylimo gatvėje esančiame dviračių take, ant geltonojo tilto, Šilutės prieplaukoje.happy sokiai

Jaunimas į šokį įtraukė ir praeivius – šie šokdami mojavo balionais, sukosi aplink stulpus, o svarbiausia – kiekvieno veidą puošė plati šypsena!
Ne veltui po tokiu džiaugsmingu klipu svetainėje atsirado  kraštiečių širdį glostantis komentaras, kad mūsų miesto klipas smagesnis nei vilniečių. Kiti komentatoriai gyrė aktyvų Šilutės jaunimą, dar kiti – žavėjosi gimtojo miesto vaizdais.

happy sokiai bibliotekaBalandžio 25 dieną youtube.com svetainėje atsirado dar vienas Šilutės miesto žmonių laime spinduliuojantis klipas. Jis nufilmuotas ne miesto gatvėse, o Fridricho Bajoraičio bibliotekoje. Taip jaunųjų bibliotekininkų komanda nusprendė išskirtinai paminėti 14-ąją Nacionalinę bibliotekų savaitę.

Klipo filmavime dalyvavo ne tik bibliotekos darbuotojai, vadovai, bet ir tuo metu ten apsilankę skaitytojai. Akivaizdu, kad nė vienas nesipriešino tokiai šauniai idėjai, su malonumu visi šoko skaitykloje, sukiojosi tarp knygų lentynų. Mažiesiems bibliotekos lankytojams tokia pramoga buvo smagiausia – jie į orą mėtė knygas, voliojosi ant žemės, šoko su pliušiniu meškinu.

Neseniai ir pats Pharellas Williamsas Oprah Winfrey pokalbių laidoje prisipažino netikėjęs, kad tokią magišką galią turės jo daina. Pamatęs, kokį stiprų laimės virusą jis paskleidė po visą pasaulį, atlikėjas nesidrovėdamas braukė laimės ašaras…

Video Šilutės gatvėse:

 Bibliotekininkų video: