Per pervažą perskriejusi „Audi“ taranavo „Renault“. Degė garažas

avarija gaideliuose rolandoŠeštadienio vakare šalia Šilutės esančiame Verdainės kaime degė garažas, o pirmadienio rytą du automobiliai susidūrė šalia Gaidelių geležinkelio pervažos. Vienas vairuotojas atsidūrė ligoninėje.

Verdainės kaimo garaže degė šiukšlės
avarija gaideliuose rolando 1
Šeštadienio vakarą Verdainės kaime degė garaže buvusios šiukšlės. Prie „Šilutės automobilių kelių“ tarnybos esantis garažas, kuriame kilo gaisras, buvo apleistas.

Pamatę pro durų angą sklindančius dūmus, žmonės iškvietė ugniagesius. Įvykio vieton išskubėjo 3 autocisternos, ir dūmų šaltinis greit buvo užgesintas. Gaisras į šalia buvusius garažus neišplito.

Pirminiais duomenimis, garaže nieko vertinga nebuvo.

Nestojęs prie pervažos usėniškis numušė „Renault“

Pirmadienį, apie pusę 9 ryto, ties Gaidelių geležinkelio pervaža į kelią Šilutė – Pagėgiai išvažiavo Pagryniuose gyvenančio 34 metų vyro vairuojamas automobilis dumai garaze verdainiu k 2014 07 12 rolando„Renault Kangoo“. Vairuotojas vėliau pasakojo, jog žvilgtelėjęs kairėn matė prie pervažos artėjantį automobilį, bet nutarė, kad kol šis dar stabtelės prie „STOP“ ženklo, jis spės atlikti įsukimo į pagrindinį kelią manevrą.

Tačiau nespėjo, mat atvažiuojanti „Audi A6 Avant“, prie pervažos nė nestabtelėjusi, nėrė pirmyn ir įsirėžė į „Renault“ šoną. Šis nuo smūgio net apsisuko ir buvo nublokštas į šalikelę.

Kad „Audi“ vairuotojas nesustojo priešais „STOP“ ženklą, paliudijo ir įvykį matęs taksi vairuotojas. Manoma, kad „Audi“ važiavo ir nemažu greičiu, mat jos stabdymo kelias buvo apie 50 metrų.

Įvykio metu sužalotas „Renault“ vairuotojas išvežtas į ligoninę. 32 metų Usėnų seniūnijos Žemaitkiemio kaimo gyventojas nenukentėjo, jį apsaugojo išsiskleidusi oro pagalvė.