Per savaitę nustatyta beveik pusė tūkstančio KET pažeidimų

Visą praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė sustiprintą greičio viršijimo bei pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolę keliuose. / Tauragės AVPK nuotr.Visą praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė sustiprintą greičio viršijimo bei pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolę keliuose. Savaitgalį šalia minėtų priemonių pareigūnai taip pat tikrino ir transporto priemones vairuojančių asmenų blaivumą.

Patikrinimų metu Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Pagėgių savivaldybių keliuose pareigūnai užfiksavo 192 važiavimo greitį viršijusius vairuotojus, iš jų 155 įkliuvo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams specialių patikrinimų metu Tauragės, Šilutės ir Šilalės keliuose. Vykdant šiuos patikrinimus daugiausia – per 80 – pažeidėjų buvo užfiksuota Šilutės miesto gatvėse ir užmiesčio keliuose.

Tauragės mieste ir rajone pareigūnams įkliuvo daugiau nei pusšimtis greitį viršijusių vairuotojų. Atsižvelgiant į policijoje gaunamus gyventojų pranešimus patikrinimų metu nemažai dėmesio buvo skiriama Laisvės gatvei, kur greitį mėgstantys vairuotojai neretai apskritai pamiršta mieste galiojančius apribojimus. Čia per nepilną valandą buvo nustatyta apie 20 greičio viršijimo atvejų, kai kurie vairuotojai per šį laikotarpį buvo užfiksuoti po kelis kartus.
 
Šilalės keliuose važiavimo greitį tikrinę pareigūnai nustatė 24 leistiną greičio ribą viršijusius vairuotojus.
 
Tikrindami transporto priemonių važiavimo greitį pareigūnai taip pat užfiksavo ir daugiau kaip pusantro šimto įvairių kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų, tarp kurių ir vienas pavojingo vairavimo atvejis Šilalės rajone.

Šventinį Joninių savaitgalį policijos pareigūnai buvo ypač dėmesingi ir transporto priemones vairuojančių asmenų blaivumui. Iš viso Tauragėje, Šilalėje, Šilutėje bei Pagėgiuose buvo patikrinti 379 vairuotojai dėl galimo apsvaigimo nuo alkoholio. Nustatyta, kad devyni iš jų sėdo prie vairo būdami neblaivūs.
 
Tauragėje pareigūnams įkliuvo vienas neblaivus vairuotojas. Jam buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.
 
Šilutėje poilsio dienomis buvo užfiksuoti du neblaivūs vairuotojai, vienam iš jų buvo nustatytas lengvas, kitam sunkus girtumas.

Šilalėje ir Pagėgiuose pareigūnai užfiksavo po tris neblaivius asmenis prie vairo. Šilalėje vienam iš vairuotojų buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis, dviem – vidutinis. Pagėgiuose visiems trims vairuotojams buvo nustatytas vidutinis girtumas.