Per savaitę nustatyti 32 saugos diržų automobiliuose nesegėję eismo dalyviai

Saugos diržas. / Stock.XCHNG nuotr.Praėjusią savaitę Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Pagėgių savivaldybių keliuose pareigūnai surengė kelias prevencines priemones, skirtas eismo saugumui gerinti: visą savaitę buvo vykdoma sustiprinta saugos diržų naudojimo transporto priemonėse kontrolė, o savaitgalį tradiciškai buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas.

Nuo pirmadienio iki sekmadienio pareigūnai išaiškino 31 vairuotoją ir 1 keleivį, kurie, važiuodami automobiliuose, nesegėjo saugos diržų. Tauragės rajone užfiksuota 18 šio reikalavimo nepaisiusių vairuotojų, Šilutės rajone – 12. Šilalės rajone pareigūnai nustatė 1 diržo automobilyje neprisisegusį vairuotoją ir 1 keleivį.
 
Vykdydami prevencinius patikrinimus keliuose pareigūnai taip pat išaiškino 78 kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Savaitgalį dėl galimo apsvaigimo nuo alkoholio keliuose buvo patikrinta per 400 vairuotojų, devyniems iš jų nustatytas girtumas.
 
Tauragės rajone pareigūnams įkliuvo 4 neblaivūs vairuotojai, jiems buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis.
 
Šilutės ir Šilalės rajonuose pareigūnai išaiškino po 2 neblaivius vairuotojus: Šilutėje vienam vairuotojui buvo nustatytas lengvas, kitam – vidutinis girtumas, tuo tarpu Šilalėje abiem vairuotojams alkoholio matuokliu buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.
 
Pagėgių savivaldybėje buvo išaiškintas 1 neblaivus vairuotojas, jam nustatytas vidutinis girtumas.
 
Savaitgalį Tauragėje pareigūnai taip pat užfiksavo 1 alkoholio vartojusį, tačiau leistinos normos neviršijusį automobilio vairuotoją.

Šią savaitę Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Pagėgių keliuose pareigūnai vykdo sustiprintą chuliganiško ir pavojingo vairavimo kontrolę.