Per sprogimą Grabupių kiaulininkystės komplekse nukentėjo žmogus 

Vienas žmogus buvo sužalotas pirmadienį Šilutės rajone nugriaudėjus sprogimui kiaulių auginimo komplekse.

Lrytas.lt nuotr.
Incidentas prieš pietus įvykus Grabupių kaime visai netoli Šilutės. Čia nugriaudėjęs sprogimas išdaužė pastato langus, išvertė duris, dalį sienos, laukan išstūmė didžiulę cisterną.
Spėjama, kad incidentas įvyko malant grūdus kiaulių pašarui. Tarp pakilusių dulkių dėl kol kas nežinomų priežasčių įsižiebus kibirkščiai, kaip manoma, ir nugriaudėjo sprogimas. Per incidentą nukentėjo antrame pastato aukšte buvęs darbuotojas. Jis apdegė. Greitosios pagalbos medikai vyrą išvežė į ligoninę. Antradienį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pateikė daugiau šio įvykio detalių. Kaip rašoma pranešime, iškvietimo į sprogimo vietą ugniagesiai sulaukė apie 10 val. 30 min. Buvo pranešta, kad kažkas sprogo malūno viduje, kilo gaisras. Į įvykio vietą išsiųstos trys autocisternos.
Atvykus ugniagesiams, iš mūrinio 30 metrų aukščio pastato veržėsi dūmai. Kilusį gaisrą vandens laistymo žarna gesino vienas darbuotojas. Sprogimo banga išgriovė sieną, išdužo visi pirmo aukšto langai, išvirto lauko durys, užsidegė viduje laikyti polietileniniai maišai su miltais. Gaisro metu nukentėjo viduje buvęs darbininkas. Nukentėjusysis patyrė galvos ir rankų nudegimus, po medikų apžiūros išvežtas į ligoninę Įvykis tiriamas.