Per sprogimą Leitgiriuose žuvo vyras

Sprogimas Leitgiriuose. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Šilutės rajone, Juknaičių seniūnijoje, Leitgirių kaime trečiadienį apie 9.40 val. mūriniame pastate nugriaudėjo sprogimas. Įgriuvo dalis gelžbetoninių perdengimo konstrukcijų ir prispaudė viduje buvusį automobilį. Sprogimo metu žuvo vyras.

Į įvykio vietą išsiųstos trys autocisternos. Atvykus ugniagesiams pastatas degė atvira liepsna. Ugnis netrukus buvo užgesinta. Stiprus sprogimas sunaikino ne tik pastato viduje buvusį automobilį, bet ir kelis, stovėjusius lauke. 11.45 val. gelbėtojai griuvėsiuose rado žuvusį vyrą. Nuo sprogimo epicentro jis buvo nublokštas apie 7 metrus. Kūno ištraukti kol kas nepavyksta, nes gelbėtojams reikia atkelti sunkią gelžbetoninę plokštę, užkritusią ant žmogaus kojų.

Pastate, kuriame įvyko nelaimė, buvo įrengtos automobilių remonto dirbtuvės. Pasak liudininkų, 52-iejų dirbtuvių meistras, trečiadienį taisęs automobilio dujų įrangą, prieš sprogimą skambino žmonai ir pasakė, kad įvyko dujų nuotekis.

Sprogimas Leitgiriuose. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Sprogimas Leitgiriuose. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Sprogimas Leitgiriuose. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Sprogimas Leitgiriuose. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.

Silutes naujienu LOGO