Per šventes lietuviai daugiausiai skambina į Didžiąją Britaniją ir Rusiją

imgname-does dating require talking on the phone-50226711-307441421Per didžiąsias metų šventes Lietuvos gyventojai daugiausiai skambina į kaimynines bei populiariausias emigracijos šalis. Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ skaičiavimais, po penktadalį šventinio laikotarpio tarptautinių skambučių yra į Didžiąją Britaniją bei Rusiją, ir ypač Kaliningrado sritį.

Dešimtadalį švenčių tarptautinių pokalbių sudaro skambučiai į Baltarusiją.

Per šventes „Tele2“ klientai taip pat dažnai skambina ir į kaimynines šalis – Latviją, Lenkiją, taip pat į Ukrainą bei populiarias emigracijos valstybes – Airiją, Norvegiją ir Vokietiją.

„Daug lietuvių gyvena užsienio valstybėse ir ne visada šventėms grįžta į namus. Kad artimieji ir draugai galėtų juos pasveikinti nesijaudindami dėl ryšio išlaidų, užtikriname žemas tarptautinių pokalbių kainas“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Ryšių reguliavimo tarnybos statistika rodo, kad trečiąjį šių metų ketvirtį „Tele2“ klientai su užsieniu prakalbėjo 4,6 mln. minučių. Tai yra 0,5 proc. visų bendrovės klientų pokalbių. Ankstesnių metų statistika rodo, kad šį ketvirtį dėl švenčių pokalbiai su užsieniu „Tele2” tinkle turėtų pailgėti apie 0,5 mln. minučių.

„Tele2“ tarptautinių pokalbių tarifai skambinant į populiariausias valstybes yra mažiausi tarp Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių. Vartotojai šiuos tarifus dar sumažina užsisakę pokalbiams su užsieniu skirtus mokėjimo planus ir sutaupymo paslaugas.

Bendrovės „RAIT“ 2013 m. rugsėjo mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.