Per Velykas susilaukę kūdikių tėvai gaus po naują skalbyklę

Neįtikėtina, bet tėvai vertingų dovanų gali gauti vos tik susilaukę kūdikio. Tereikia, kad vaikas gimtų pirmąją Velykų dieną.

Tai tapo įmanoma dalyvaujant Vakarų Lietuvos buitinės technikos ir elektronikos parduotuvių tinklo „Technorama“ paskelbtoje velykinėje akcijoje.

Velykų dieną Klaipėdoje, Gargžduose, Šilutėje ir Plungėje naujagimių susilaukusiems tėvams „Technorama“ padovanos po apie pustrečio šimto eurų vertės „Samsung“ skalbyklę, be kurios neįsivaizduojamas nė vienos kūdikio susilaukusios jaunos šeimos gyvenimas.

Iki balandžio 20 dienos parduotuvėse „Technorama“ gali užsiregistruoti visi tėvai iš Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Gargždų arba Plungės miestų ir rajonų, kurie pirmą Velykų dieną susilaukė naujagimio ir iki praeitos savaitės pabaigos vaiką yra užregistravę Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Gargždų arba Plungės civilinės metrikacijos skyriuose.

Atsiimant skalbyklę reikės pateikti vieno iš naujagimio tėvų asmens dokumentą, išrašo iš gimdymo namų kopiją ir vaiko gimimo liudijimo kopiją, kurioje bus nurodyta, kad kūdikis yra gimęs šiuose miestuose ar rajonuose.
„Džiaugiamės galėdami padėti naujagimių susilaukusioms šeimoms ir šitaip jaunus žmones paskatindami drąsiau ryžtis turėti vaikų. Juo labiau, kad panašių akcijų, palengvinsiančių kūdikius auginančių šeimų buitį, planuojame ir daugiau“, – sakė „Technoramos“ parduotuves valdančios bendrovės „Verslo vartai“ rinkodaros direktorius Renatas Šapoka.

Tik nelemtas atsitiktinumas neleido pasidžiaugti dar keletui šimtų „Technorama“ pirkėjų, kurie pretendavo tapti kitos akcijos laimėtojais.

Pagal jos sąlygas, keliems šimtams pirkėjų, kurie nuo kovo 17 iki balandžio 4 dienos Klaipėdoje, Gargžduose, Šilutėje ir Plungėje esančiose „Technoramos“ parduotuvėse įsigijo „Samsung“ prekės ženklu pažymėtos vaizdo, garso ar buities technikos, buvo pažadėta grąžinti pusę prekės kainos. Bendra šios nuolaidos vertė būtų siekusi per 100 tūkst. eurų.

Vienintelė akcijos sąlyga buvo – Velykų dieną balandžio 5 d. Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone turėjo gimti mažiausiai 10 kūdikių.

Deja, išankstiniais duomenimis, tą dieną buvo užregistruoti tik 8 naujagimiai. Vadovaujantis akcijos sąlygomis, „Technoramos“ parduotuves valdanti bendrovė „Verslo vartai“ skelbia, kad akcija neįvyko.

„Buvome arti sėkmės. Pagal statistiką pernai ir užpernai balandį buvo net kelios dienos, kai šiame regione gimė daugiau nei 10 mažylių. Iki šio skaičiaus pritrūkome vos dviejų naujagimių“, – apgailestavo R.Šapoka.