Per vieną dieną liepsnos pasiglemžė ūkinį pastatą, garažą, pavėsinę ir automobilį

gaisras naumiestyjeZAL 0499Savaitės pradžioje ugniagesiams netrūko darbo – per vieną dieną Šilutės rajono ugniagesiai tramdė didžiules liepsnas apėmusias pastatus Žemaičių Naumiestyje ir iš ugnies gniaužtų vadavo Traksėdžiuose liepsnojantį automobilį.

Sudegė ūkiniai pastatai, namas aplietas vandeniu

Vėlų pirmadienio vakarą priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos vyko į Žemaičių Naumiesčio miestelį. Bendruoju pagalbos telefonu apie 22.40 val. skambinusieji žmonės pranešė, kad dega pašiūrė.

Ugniagesiams nuvykus į vietą paaiškėjo, kad liepsnos jau buvo apėmusios visai ne pašiūrę, o miestelio centre, ant Šusties upelio kranto, esantį ūkinį pastatą. Anot liudininkų, gaisras kilo tarp ūkinio pastato ir medinio daugiabučio namo, kuriame gyvena penkios šeimos. Netrukus ugnis nuo ūkinio pastato persimetė į garažą, vėliau pradėjo rūkti ir šalia esančio medinio gyvenamojo namo sienos.

Norint nuo besikėsinančių liepsnų apsaugoti gyvenamąjį namą, šis aplietas vandeniu.

Įsigalėjusi ugnis ketino pasiglemžti ir kieme stovėjusį automobilį „VW Passat”. Liepsnų siautėjimo susirinkę pasižiūrėti gyventojai, supratę gaisro keliamą pavojų, suskubo bendromis pastangomis iš kiemo išstumti vos nesupleškėjusį automobilį.sudege seat rolando

Pajutę gaisrą į lauką išbėgę daugiabučio kaimynai pasirūpino ir neįgaliais gyventojais – iš namo išnešė įvyniotą į antklodę vaikščioti negalinčią močiutę ir išvedė neregį jos sūnų.

Per valandą trys ugniagesių ekipažai užgesino liepsnas, tačiau nuo ugnies išgelbėti nepavyko ūkinio pastato, garažo ir pavėsinės.

Gyventojai dėkojo ugniagesiams, kurių pastangos užkirto kelią ugniai pasiekti gyvenamąsias patalpas ir buvo išvengta aukų.

Įvykio aplinkybės tiriamos, neatmetama padegimo galimybė.

Užsidegęs automobilis kėlė pavojų namui

Kelios minutės po vidurnakčio sodininkų bendrijos „Baldininkas” gyventoją išgąsdino sode užsidegęs automobilis. Šeimininkas apie gaisrą Traksėdžių gyvenvietėje pranešė su dideliu nerimu, nes automobilį apėmusių liepsnų liežuviai jau taikėsi ir į namą.

Atvykę ugniagesiai įsitikino, kad degė ne tik automobilis „Seat”, bet tikrai kilo pavojus ir namui. Ugnį sutramdė jai nespėjus persimesti į namą, tačiau automobilis sudegė visiškai.

Šeimininko teigimu, kieme stovėjęs „Seat” užsiliepsnojo nuo elektros instaliacijos gedimo.