Perėjose partrenkti du vaikai, ant kelio rastas lavonas

avarija mergaite atsitrenkePer dvi dienas Šilutės mieste į eismo įvykius papuolė net du vaikai. Abu jie pertrenkti pėsčiųjų perėjose, abu nuvežti į Šilutės ligoninę.

Dar vienas įvykis kelyje fiksuotas Žemaičių Naumiestyje: Birutės g. važiuojamojoje dalyje rastas 51 m. K.G. lavonas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl mirties priežasties nustatymo.

32 metų šilutiškio G.B. vairuojamas „Volkswagen Golf“ markės automobilis trečiadienio pavakarę Šilutės Tilžės – Žemaičių Naumiesčio gatvių sankryžoje partrenkė į pėsčiųjų perėją išbėgusią mažametę.

8-metę mergaitę pertrenkęs vyras pasakojo, kad mažametė priešais automobilį tiesiog iššoko. Pamatyti į perėją išėjusį vaiką jam sutrukdė priešais važiavęs maršrutinis autobusas. Pasak vairuotojo, pastarasis išleisti keleivio sustojo tiesiog perėjos viduryje. Mergaitė golfo vairuotojo akiratyje netikėtai pasirodė išlindusi iš už autobuso.

Nors vairuotojas bandė stabdyti, susidūrimo su pėsčiąja išvengti nepavyko. Mažametė trenkėsi į dešinį automobilio sparną.
Pamatęs avariją, sustojo pro šalį važiavęs kitas vairuotojas. Jis šoką patyrusią mergaitę apgaubė pledu.

„Volkswagen Golf“ vairuotojas G.B. sakė, kad į gatvę išbėgusi mergaitė rankose nešėsi ledus. Mažametė iš parduotuvės skubėjo pas mamą. Į nelaimės vietą, pasak liudininkų, netruko atbėgti mergaitės mama. Nukentėjusioji skubiai nuvežta į Šilutės ligoninę.

Įvykio vietoje avarijos schemą braižę policijos pareigūnai pagal stabdymo metu ant asfalto likusias padangų žymes, atsižvelgdami ir į tai, kad automobilis buvo „apautas“ žieminėmis padangomis, nustatė, kad vairuotojas nepasirinko saugaus greičio.

Dieną prieš tai 67 m. pensininkas P.Z., vairuodamas automobilį „Renault Megane“, Tilžės gatvėje esančioje pėsčiųjų perėjoje partrenkė 14-metį berniuką.

Vairuotojai jau seniai skundžiasi, kad netoli miesto bibliotekos esanti Tilžės gatvės dalis yra blogo matomumo zonoje. Prie šaligatvių sustatytos mašinos  trukdo matyti visą gatvės vaizdą ir į perėją žengiančius pėsčiuosius.

Apie Žemaičių Naumiestyje, Birutės g. važiuojamojoje kelio dalyje gulintį vyrą policijos pareigūnams pranešė žmonės. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Simona Šniaukštaitė sakė, kad vyras mirė ne eismo įvykio metu.

Policijai paskambinę žmonės informavo matę, kaip vyras eidamas tiesiog nugriuvo.

Nuvykę į vietą pareigūnai vyro kaktoje pastebėjo žaizdą, o greitosios medicinos pagalbos medikai konstatavo jo mirtį.