Perkame papuošalus: kas madingiausia šiais metais?

Papuošalus – pirkinys, kuris ne tik nuotaiką pagerins, bet ir lesi paįvairinti kuriamus įvaizdžius, o taip pat – patikimai tarnaus ilgą laiką. Tačiau perkant juos, nereikėtų pamiršti, kad papuošalų tendencijos keičiasi. Taigi kiekvienais metais vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kas madingiausia. Na,  o kokie papuošalai bus madingiausi šiais metais?

Tegul žydi gėlės

Nedrąsiai [engiantis pavasaris užtikrina, kad jau netrukus mums džiugins saulės šiluma bei… įvairiaspalviais žiedais. Tačiau nepamirškite, kad jais galima džiaugtis ne tik žvelgiant į aplinką, bet ir matant savo atvaizdą veidrodyje. Taip ir bus, jei tik nuspręsite išpildyti vieną svarbiausių šių metų papuošalų tendencijų – pasirinksite gėlėmis dekoruotus papuošalus.

Masyvaus pynimo papuošalai

Na, o, jei jums nesinori gėlių skleidžiamos romantikos, tai reikėtų atkreipti dėmesį ir į kitą tendenciją: nepamirškime, kad madingi bus ir stambaus pynimo papuošalai – apyrankės, kaklo vėriniai ar auskarai. Tiesa, svarbu nepamiršti ir dar vienos detalės: kuriant kasdienį įvaizdį, reikėtų apsiriboti vos vienu papuošalu, o, štai, kuriant šventinį, puikiai tiks ir tokių papuošalų komplektas ar pavieniai stambaus pynimo papuošalai.

Karoliai

Madingi šiais metais ir vėl bus karoliai. Šiek tiek primiršti, šiais metais vėl taps vienas madingiausių pasirinkimų, pačiais įvairiais pavidalais. Rinkdamiesi šį papuošalą šiais metais, būkite drąsūs – atminkite, kad tiks bet kokios formos, tekstūros ar spalvos karoliai. Visgi, vienos taisyklės reiktų laikytis – papuošalas turėtų būti prigludęs prie kaklo.

Skirtingai auskarai

Jei jums svarbu pateisinti šių metų tendencijas, tokiu atveju, vertėtų atkreipti dėmesį ir ne tik į tai, kokius papuošalus reikėtų rinktis, bet ir į tai, kaip jais puoštis. Viena šių metų tendencijų tvirtina, kad visai nebūtina vienu metu segėti vienodus auskarus – pasirodo, savo įvaizdį paįvairinti galima…. seginti skirtingus auskarus.

Taigi, jau įvardijome, kokiems papuošalams pirmenybę derėtų teikti šiais metais. O kol kas norisi priminti ir dar vieną tendencijų, kuri susijusi su papuošalų įsigijimo būdu. Vertinant šiuo metu besitęsiančią situaciją ir įvairius apribojimus, verta pastebėti, kad žiedai, kaklo vėriniai, segės bei auskarai internetu, yra saugiausias bei geriausias prekių įsigijimo būdas.