Pėsčiųjų perėjoje Šilutėje partrenkta moteris

Ankstų trečiadienio, lapkričio 18-osios rytą policijos pareigūnų, ugniagesių ir medikų pajėgos skubėjo į Šilutės Cintjoniškių gatvę. Čia esančioje pėsčiųjų perėjoje buvo partrenkta moteris.

58-erių moteris partrenkta tamsiu paros metu, judrioje Cintjoniškių gatvėje.

Prieš 8 val. ryto, rytinio piko metu, automobilis partrenkė pėsčiųjų perėją kirtusią moterį. Perėja įrengta išties judrioje šios gatvės dalyje, skiriančioje daugiabučius namus. Vos už keliasdešimties metrų nuo įvykio vietos, tiek vienoje, tiek kitoje pusėje, yra naujieji eismą reguliuojantys žiedai.

Anot įvykio liudininkų, eismo sąlygas tuo metu sunkino tamsa ir lietus. Aplinkinių daugiabučių gyventojai pasakojo pamatę gatvėje sustojusius keletą specialiųjų tarnybų automobilių su švyturėliais. Kuomet Greitosios automobilis išgabeno sužeistąją, gatvėje jau buvo susidaręs ilgas automobilių kamštis.

Kaip vėliau informavo policija, avarija įvyko apie 7.30 val. Automobilį „Opel“ vairavo blaivus 59 m. vyras, kuris pėsčiųjų perėjoje kliudė 58 m. moterį.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, vairuotojui gresia bauda, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tai jau ne pirmas kartas, kai šioje perėjoje nukenčia žmonės. Bene prieš metus joje automobilis partrenkė dvi mergaites.