Pėstysis paslydo po automobiliu, „kelių gaidelis“ sukėlė avariją

nukentejusio-keleivio-bandymas-atlaisvinti-masinos-dokumentus-50d747062923eŠventinėmis dienomis Šilutės rajone užfiksuoti keturi eismo įvykiai. Vieno jų metu įvyko kone kalėdinis stebuklas – 65-erių vyras tik per plauką liko gyvas, kai jaunas „kelių gaidelis“ lenkė per ištisinę liniją ir rėžėsi į sukimo manevrą pradėjusį automobilį.

Slidi kelio danga ir nepasirinktas saugus važiavimo greitis tapo avarijos kelyje Juknaičiai – Pašyšiai – Kulėšai priežastimi.

Dviejuose eismo įvykiuose nukentėjo pėstieji ėję per gatvę.

Nuo sužalojimų išgelbėjo saugos diržai

Sekmadienio popietę avarija įvyko kelyje Šilutė – Klaipėda, ties Rudynų kaimu, posūkyje link Ventės. Šiame kelio ruože greitis ribojamas iki 70 km/val., o lenkti draudžia ištisinė linija.

Šioje sankryžoje 65 metų vyras iš Žemaitkiemio kaimo, vairavęs mėlynos spalvos senesnio modelio universalą „Mercedes Benz“, ruošėsi sukti. Iš paskos atlėkė „VW Passat“, kurio vairuotojas, nepaisydamas ženklinimo, padidino greitį ir pradėjo lenkimo manevrą. 25-erių Tauragės rajono gyventojas, vairavęs „Passat“, rėžėsi į sukti besiruošiantį „Mercedes“ automobilį.
Susidūrimas tragiškai nesibaigė tik per plauką. „Mercedes“ pasisuko nedaug, todėl smūgis kliuvo ne į vairuotojo dureles, o į priekinį sparną. „Mercedes“ priekinis ratas buvo nuplėštas, automobilis su išmušta priekine ašimi liko stovėti sankryžoje. Vairuotojas patyrė šoką, tačiau liko sveikas.
avarija 3 rolando
Po susidūrimo „VW Passat“ nulėkė į griovį ir apsivertė. Automobiliu važiavo du vaikinai. 25-erių vairuotoją „kelių gaidelį“ išgelbėjo tai, kad jis buvo prisisegęs saugos diržą. Jis rimčiau nenukentėjo. Šalia sėdėjęs 21 metų bendrakeleivis patyrė galvos traumą, jam prireikė medicininės pagalbos.

Šis sužalojimas jaunuoliui neatėmė energijos – po avarijos jis kojomis iš salono stūmė priekinį stiklą, kuris deformavosi ir prispaudė prie prietaisų skydelio mašinos dokumentus.

Avarijos aplinkybių tyrimą tęsia Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai.

Paslydo po automobilio ratais

Gruodžio 22 d. apie 10 val. Šilutėje, Dirvų g., 36-erių T.Ž., vairuodamas automobilį „Renault Megane Scenic“, partrenkė per gatvę ėjusią 75-erių S.M. Nukentėjusi moteris po medikų apžiūros gydoma ambulatoriškai.

Sekmadienį, gruodžio 23 d. apie 20.40 val. Šilutėje, Sodų g., 36 metų D.G., vairuodamas automobilį „VW Passat“, partrenkė per gatvę ketinusį eiti ir paslydusį 55 metų J.B. Nukentėjusysis gydomas ligoninėje.

Kalėdų dieną, gruodžio 25, apie 12 val. kelyje Juknaičiai – Pašyšiai – Kulėšai 45-erių A.S., vairuodama automobilį „Opel Astra“, esant slidžiai kelio dangai nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į pakelės medį. Eismo įvykio metu sužalota vairuotoja ir kartu važiavusi 15-metė J.S.