Pieno gamintojams – „Žemaitijos pieno“ pagarba

ukininkai 0312 F88 5076 Vladas Maraula2Jau trečią kartą Klaipėdoje surengtas akcinei bendrovei „Žemaitijos pienas“ savo produkciją parduodančių regiono ūkininkų pagerbimas.

Dalyvauti renginyje buvo pakviesti ir jo metu pagerbti ir penki Šilutės rajono ūkininkai, savo ūkių produkciją parduodantys šiai įmonei.

Daugiausia pagerbtųjų – Plungėje

Tokį renginį žaliavos tiekėjams „Žemaitijos pienas“ organizuoja jau trečią kartą.

Šiemet į renginį Klaipėdos „Europa City Aurora“ viešbutyje suvažiavo daugiau nei 60 pieno ūkių savininkų, bendradarbiaujančių su „Žemaitijos pienu“. Juos sutiko tautiniais rūbais paukininkai 0139 F88 4903 Gavutis Romualdassipuošusios merginos, kurios kvietė vaišintis gardžiais įmonėje gaminamais produktais.

Renginį vedė šou pasaulio žvaigždė, „Žemaitijos pieno“ kraštietis, iš Telšių krašto kilęs Mindaugas Stasiulis. Jis tądien įdiegė ir naują privalomą pieno gamintojų pasisveikinimo būdą: anot vedėjo, pienininkai privalo sveikintis patampydami vieni kitiems pirštus, kas primintų karvės spenių tampymą…

Susirinkusiuosius pasveikino ir bendradarbiavimu su jais pasidžiaugė „Žemaitijos pieno“ gamybos vadovas Remigijus Bieliauskas bei žaliavos pirkimo direktorius Mindaugas Čėjauskas.

Organizatoriai visiems skyrė šiltus žodžius ir visus pagerbė atskirose nominacijose: geriausiuosius pagal sezoniškumą, pagal produktyvumą, pagal pieno kokybę, geriausių ekologinių ūkių savininkus, labiausiai atitinkančių nustatytus kokybės standartus ūkių savininkus ir t.t. Daugiausia – net 20 ūkininkų pripažinti per metus padariusiais didžiausią pažangą pagal visus vertinimo rodiklius.

Renginyje dalyvavęs ir „Šilutės naujienoms“ apie šventę pasakojęs kolega, Kretingos rajono laikraščio „Kalvotoji Žemaitija“ redaktorius Algirdas Dačkevičius pastebėjo, kad kaip pernai, taip ir šiemet daugiausia apdovanojimų pelnė Plungės rajono žemdirbiai.

Prizai – ir penkiems šilutiškiams

Sėkmė neaplenkė ir šilutiškių. Štai Kintų seniūnijos Šyšgirių kaime gyvenanti ūkininkė Virginija Macijauskienė apdovanota už vienos produktyviausių bandos išugdymą. Dalia ir Romualdas Gavučiai iš ukininkai  0284 F88 5048 Virginija MacijauskienSausgalvių pagerbti kaip vieni pažangiausių praėjusių metų ūkininkų, didžiausią pažangą padarę pagal visus vertinimo rodiklius. Toks pat apdovanojimas skirtas ir Juknaičių seniūnijos Gurgždžių kaime ūkininkaujančiam Petrui Tamavičiui.

Už itin kokybiško pieno tiekimą apdovanoti Ana ir Vladas Maraulai iš Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Grygališkės kaimo bei Pagrynių kaime ūkininkaujantis Petras Brazys.

Įmonės vadovai visiems ūkininkams įteikė prizus: skirtingų dydžių molinius ąsočius, indus medui ir skėčius su „Žemaitijos pieno“ logotipais.

Renginio dalyviams skirta ir puiki meninė programa: jiems šoko „Žuvėdros“ šokėjai, dainavo Deivis ir Renata, susirinkusieji plojo ugnies fakyrams ir muzikos kūrinius atlikusiam Jokūbui Bareikiui. Vyko ir įmonės Šilutės padalinyje – ABF „Šilutės Rambynas“ gaminamų „Pik Nik“ sūrio lazdelių plėšymo konkursas originaliu pavadinimu „Pasiplėšykim“.