Pieno gamintojų suvažiavimas laikinai atšauktas

pienasŠiandien Vilniuje turėjęs įvykti visos šalies pieno gamintojų suvažiavimas nukeliamas į gruodžio pradžią – apie tai informavo Lietuvos ūkininkų sąjungos (LŪS) Šilutės skyriaus pirmininkas Kęstutis Andrijauskas.

Galimybė vykti į Vilniuje rengiamą ūkininkų – pieno gamintojų suvažiavimą buvo apsvarstyta spalio pabaigoje vykusiame rajono ūkininkų susitikime su Lietuvos žemės ūkio rūmų ir Lietuvos pieno gamintojų asociacijos vadovais.

Tądien atvykti į Šilutę pasižadėjusios žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės šilutiškiai taip ir nesulaukė.

Pasišovusių vykti į Vilnių mūsų krašto žemdirbių buvo tiek daug, kad, anot K.Andrijausko, buvo nutarta iš kiekvienos šeimos leisti važiuoti tik po vieną žmogų, antraip norintieji nebūtų tilpę į vieną autobusą. Norinčiųjų galiausiai suregistruota 54, šilutiškiai jau buvo užsisakę ir autobusą.
 
K.Andrijauskas sakė, jog LŪS ir Pieno gamintojų asociacijos vadovai patvirtino, kad kol kas vyksta derybos su pieno perdirbėjais dėl pieno supirkimo kainų. Todėl jo gamintojų susirinkimą nutarta nukelti į gruodžio pradžią. Žinoma, susirinkimas vyks tuo atveju, jei norimų pokyčių neduos derybos.

Tiksli planuojamo susirinkimo data dar nenustatyta.