Piešti „Šilutės sieną“ kviečiami visi

14231274 1394092320619885_7446610443654516805_oKiekvieną dieną nuo 10 valandos ryto iki 20 valandos vakaro visi šilutiškiai ir ne tik jie kviečiami padėti piešti unikalųjį šilutės istorijos metraštį – Klaipėdos gatvėje jau ryškėjančią „Šilutės sieną“.

O trečiadienį, rugsėjo 14 d., 15.30 val. LRT televizijos komanda Šilutėje rengs tiesioginį reportažą, kaip kuriama „Šilutės siena“, – galite tapti reportažo dalyviais.

„Kas tik norite, kas galite, pasiimkite teptukus, pirštines, prijuostes ir prisidėkite prie šios gražaus kūrybinio projekto – visą šią savaitę kiekvieną dieną (net ir sekmadienį) jus pasitiks dailininkai ir parodys, kur galite savo potėpiais išdažyti profesionalų parengtus istorinius Šilutės gyvenimo siužetus.

Jei neturite priemonių ir nežinote, kaip galite prisidėti prie „Šilutės sienos“ tapymo, vis tiek ateikite – čia pat viską sužinosite“, – sakė projekto iniciatoriai.

Nuo Klaipėdos gatvės pusės AB „Šilutės baldai“ gamyklą juosianti betoninė siena, sudaryta iš 85 segmentų, netrukus taps įspūdingu gatvės meno kūriniu. Jos kūrėjai tikisi, kad niekam nekils ranka sugadinti tokį darbą.

„Pieškime visi dabar, kad nekiltų noras ką nors pridėti vėliau. Norime, kad šis projektas suburtų visą bendruomenę – pieškime kartu su šeimomis, bičiuliais, darbo kolektyvais, kad kiekvienas turėtume savo spalvotą indėlį „Šilutės sienoje“ ir vėliau visi stengtumėmės ją saugoti“, – ragina sienos kūrėjai iš „Šilutės baldų“ ir Šilutės meno mokyklos.

Prie šio meno kūrinio saugumo prisideda ir Šilutės r. savivaldybė, įrengusi kelias vaizdo stebėjimo kameras. Jei reikės, tikriausiai, jų bus sumontuota ir daugiau.