„Pietų kovų ringo“ laimėtojai – „Žvaigždutės“ ugdytiniai

Šilutės lopšelio-darželio ,,Žvaigždutė“ ugdytiniai jau antrus metus dalyvauja respublikiniame „Sveikatiados“ projekte. Jų pastangos įvertintos – tapo laimėtojais.

„Žvaigždutės“ ugdytiniai įgijo daug žinių apie sveiką mitybą.

“Sveikatiada“ – ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas, suteikiantis žinių ir įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Visus metus įstaigoje vyksta aktyvūs konkursai, renginiai, viktorinos, kurių metu vaikai plečia žinias ir supratimą sveikos, subalansuotos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse.

Sėkmingos dienos formulės vienas komponentų yra mityba, vaikų energijai palaikyti svarbu maisto racionas. Darželyje vaikai maitinami patiekalais, kurie suderinti ir subalansuoti sveikatos priežiūros specialisto pagal higienos rekomendacijas, tačiau mums svarbi ir vaikų nuomonė. Renkant labiausiai patrauklų variantą jiems patiems, balandį vykdėme konkursą „Pietų kovų ringas“.

Vaikai diskutavo apie sveiką, subalansuotą pietų maistą, dalinosi sveikatai palankių sriubų idėjomis, organizavome pietų kovų šventes ir rinkome mėgstamiausią darželio sriubą. Pasirodė, kad vaikų mėgstamiausia sriuba – burokėlių.

Konkurso veiklų idėjomis pasidalinome su organizatoriais. Džiaugiamės, kad tapome „Sveikatiados“ konkurso „Pietų kovų ringas!“ vienais iš nugalėtojų ir gavome dovanų: „Sveikatiados“ vėliavą, prijuosčių ir sveikuoliškų užkandžių. Mūsų laukia dar vienas, jau paskutinis šių mokslo metų konkursas – „Šok ir nesustok“.