Piktybiškai besislapsčiusį Šilutės rajono gyventoją surado pasieniečių tarnybinis šuo

Pasieniečių šuo. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Pagėgių rinktinės pasieniečio kinologo dresuojamas tarnybinis keturkojis padėjo policininkams sulaikyti teisingumo vengusį Šilutės rajono gyventoją.

Antradienį į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Vileikių užkardos pasieniečius kreipėsi Šilutės policijos pareigūnai. Jie paprašė padėti sulaikyti 24 metų Šilutės rajono gyventoją, kuris kviečiamas nurodytu laiku piktybiškai neatvykdavo  į teismą ir slapstėsi.

Šilutės policininkai bergždžiai mėgindavo surasti Kulėšų kaimo gyventoją. Vos tik pareigūnai nuvykdavo į jo namus, vyras tuoj pat dingdavo ir nežinia kur slapstydavosi.

Tačiau šįkart į „svečius” pas Šilutės rajono gyventoją policininkai atvažiavo su Pagėgių rinktinės kinologu ir jo dresuojamu belgų aviganiu.

Kaip ir tikėtasi, teisingumo nuolat vengdavęs vyras pasislėpė ir šįkart, tačiau neilgam. Keturkojo VSAT pareigūnų talkininko uoslė neapvylė – Kulėšų kaimo gyventojas buvo surastas pasislėpęs tarp ūkinių pastatų už  keliasdešimties metrų nuo namo, kuriame gyvena. Sulaikytasis perduotas policijos pareigūnams.