Pilna salė šilutiškių Kalėdas pasitiko su kantri muzika

kantri kaledosKasmet švenčių belaukiančius šilutiškius puikiais renginiais pradžiugina vietos saviveikliniai kolektyvai, surengiantys patrauklius, profesionalius, nuotaikingus koncertus.

Tokios buvo ir „Country Kalėdos Šilutėje“ – kantri grupės „Karčema“ ir garsaus atlikėjo Egidijaus Sipavičiaus bendras projektas, kuriame dalyvavo ir daugiau Šilutės dainininkų, muzikantų, šokėjų.

Renginio organizatorius Vygantas Stoškus, vadovaujantis ir grupei „Karčema“, ir vis garsėjančiai jaunimo grupei „Karčemėlė“, sakė, kad „Country Kalėdos Šilutėje“ turi gilias tradicijas – kelis šimtus šilutiškių sukviečia į prieškalėdinį koncertą jau daugiau neikantri kaledos dakota dešimtmetį.

Šiemet smagiame renginyje, vykusiame Šilutės kultūros ir pramogų centre, irgi nebuvo laisvų vietų, o kai kuriems žiūrovams teko net stoviniuoti. Bet tai buvo ne bėda, nes kantri ir kitokios muzikos ritmai išjudino publiką linguoti, kartu dainuoti, o kai kuriuos žiūrovus – netgi šokti.

Koncertą papuošė sportinių šokių kolektyvo „Lūgnė“, vadovaujamo Astos Maigienės, šokėjų pasirodymai. Abejingų nepaliko ir choreografės Remintos Stoškuvienės parengti mažiausi šokėjai – Žibų pradinės mokyklos mokinukai, taip pat vyresni šokėjai, lankantys kantri šokių kolektyvą „Salūnas“, bei didelis būrys žavingų moterų iš dar vieno Remintos vadovaujamo kolektyvo – šokių klubo „Dakota“.

Savo kūrybos dainas atlikęs „Karčemėlės“ kolektyvas publikai prisipažino, kad jau rengia savo autorinių dainų kompaktinę plokštelę – jei surinks reikiamą kiekį pinigų, tikisi, kad pirmasis „Karčemėlės“ CD pasirodys jau pavasarį. Žiūrovai, pasidžiaugę jaunimo kūryba, nepraleido progos paremti būsimos plokštelės leidybą.

Na, o E.Sipavičiaus ir „Karčemos“ atliekami populiarieji šlageriai „Antilopė“, „Daiva“, „Miškų dukra“ ir kiti publiką pavertė tikru choru.

Po koncerto žiūrovai dalijosi puikiomis emocijomis ir gyrė neblėstantį mūsų krašto kolektyvų kūrybiškumą, renginių kokybę.