Pirmadienį „Burbuliatoriaus“ sezono atidarymas – su jaunųjų vokalistų koncertu

20100802 IMG 7218Tik kelios dienos liko iki šilutiškių pamėgtos atrakcijos – „Burbuliatoriaus“! Jau pats laikas iš lentynų traukti šautuvus, drakonus, kardus ir kitokius įtaisus, purškiančius įvairiaspalvius burbulus ir pasirengti jų pasirodymams visą vasarą – kas antrą pirmadienį Šilutės parke, prie Kultūros ir pramogų centro.

Šių metų „Burbuliatoriaus“ sezono atidarymas, kuris vyks gegužės 26 dieną 18.30 valandą,
bus ypatingas, nes šią jaukią jaunatvišką ir šeimynišką šventę papuoš gyva muzika – garsaus Šilutės talentų ugdytojo Vyganto Stoškaus vadovaujami kolektyvai bei kiti atlikėjai.

Kūrybinės grupės „Laimikis.lt“ idėja „Burbuliatorius“, gimusi 2009 metais, buvo kas antrą vasaros pirmadienį vienu metu suburti Lietuvos ir užsienio miestų gyventojus aikštėse ir parkuose muilo burbulų pūtimui, meninėms improvizacijoms. Dalyviai kviečiami atsinešti muilo burbulų, lauko žaidimus, termosus su arbata, knygų ir kartu praleisti porą valandų, pučiant muilo burbulus. Vienas iš renginio tikslų – atgaivinti viešąsias miesto erdves, paskatinti miestelėnus eksperimentuoti, ieškant jų naujų naudojimo būdų.

„Šilutės naujienų“ redakcija 2012 metais tapo „Burbuliatoriaus“ ambasadore savo mieste ir šiemet šilutiškius kviečia burbuliuoti jau trečią sezoną.

Nuolatiniu partneriu tapo Šilutės kultūros ir pramogų centras, suteikiantis „Burbuliatoriui“ ypatingą aurą – visada renginio metu skamba muzika. Todėl pernai Šilutės muzikinis „Burbuliatorius“ buvo įtrauktas į patraukliausių Lietuvos renginių sąrašą!
Tikimės, kad šį sezoną „Burbuliatorius“ nepraras populiarumo ir sutrauks įvairaus amžiaus šilutiškius pasimėgauti mielu bendravimu tarpusavyje. Prisijunkime prie daugiau nei 15 Lietuvos, Didžiosios Britanijos ir Skandinavijos miestų ir vienu metu pūskime burbulus.

O puikią nuotaiką visiems garantuos jaunieji atlikėjai: solistės Monika Junkarytė, Elina Vaitelytė, Greta Konaverskytė, merginų vokalinė grupė „Berri“ ir pernykščių „Pamario talentų“ nugalėtoja – grupė „On the air“.