Pirmadienį startuoja 9-asis „Burbuliatoriaus“ sezonas

burbuliatoriaus ATIDARYMASLiko kelios dienos iki gegužės 29-osios – 9-ojo „Burbuliatoriaus“ sezono pražios. Pirmadienio vakarą kartu burbuliuos daugiau kaip 10 Lietuvos ir užsienio miestų, tarp kurių – ir Šilutė. Taigi pats metas pasirūpinti burbulais ir kviesti namiškius bei draugus miesto iškylai. Susitinkame 18.30 val., parke prie Kultūros ir pramogų centro.

Kūrybinės grupės „Laimikis.lt“ idėja „Burbuliatorius“, gimusi 2009 metais, buvo kas antrą vasaros pirmadienį vienu metu suburti Lietuvos ir užsienio miestų gyventojus aikštėse ir parkuose pūsti muilo burbulus, įgyvendinti menines improvizacijas. Per 8 sezonus „Burbuliatorius“ užkrėtė ne vieną miestą Lietuvoje bei užsienyje.

„Šilutės naujienų“ redakcija 2012 metais tapo „Burbuliatoriaus“ ambasadore savo mieste ir jau šeštą vasarą šilutiškius kviečia burbuliuoti ir bendrauti.

Nuolatiniu „Burbuliatoriaus“ partneriu tapo Šilutės kultūros ir pramogų centras, suteikiantis galimybę burbuliuoti skambant muzikai. Todėl 2013 metais Šilutės muzikinis „Burbuliatorius“ buvo įtrauktas į patraukliausių Lietuvos renginių sąrašą!

Vasaros pirmadienių vakarais vykstantis renginys Šilutėje tapo puikia tėvelių, mamyčių ir jų atžalų susibūrimų, pašnekesių ir žaidimų vieta. O prie sklandančių burbulų, vaikų klegesio ir iš Šilutės kultūros ir pramogų centro sklindančios muzikos tikriausiai laukia net tvenkinyje gyvenančios antys.

Šiemet „Burbuliatoriaus“ atidarymas Šilutėje įvyks su popchoru „Spindulys“, kuriam vadovauja Lijana Šerpytienė.

Kaip ir kasmet, esate laukiami visą vasarą – kas antrą pirmadienį Šilutės parke, prie Kultūros ir pramogų centro.

Tikslios „Burbuliatoriaus“ datos: gegužės 29 d., birželio 12 ir 26 d., liepos 10 ir 24 d., rugpjūčio 7 ir 21 d., rugsėjo 4 d.