Pirmąjį metų mėnesį – daugybė mirčių

candlesSausį pasaulį išvydo 46 nauji Šilutės rajono gyventojai, o į paskutinę kelionę palydėti 62 žmonės. Taigi sausis pratęsė 2012 metų paskutiniųjų trijų mėnesių tendenciją – mirčių skaičius gerokai lenkia gimimus.

Civilinės metrikacijos skyrius sausį įregistravo 27 naujagimius berniukus ir tik 19 mergyčių. Viena šeima susilaukė dvynukų. Į apskaitą įtraukti 6 kūdikiai, gimę užsienyje.  14 vyrų juridiškai pripažino tėvystę. Kūdikių susilaukė 7 vienišos mamos. Jauniausiai motinai buvo 19 metų, vyriausiai – 42-eji.

Pasak Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos Lilijos Valaitienės, populiariausi naujagimių vardai buvo: Kajus, Nojus, Matas, Ugnė, Erika, Gabrielė. Suteikti reti vardai: Vidas, Gedas, Tajus, Odrė, Saulėja, Elžbieta.

Sausį mirė 34 vyrai ir 28 moterys. Tai buvo 16 šilutiškių ir 46 seniūnijų gyventojai. Vyriausiam velioniui buvo 99-eri, taip pat mirė 2 kūdikiai.

Iš 12 santuokų, įregistruotų sausį, 2 buvo bažnytinės.

Išsiskyrė irgi 12 porų. Viena iš jų iširo dėl vyro kaltės, 11 išsiskyrė abiejų sutuoktinių sutarimu. Iširusiose šeimose 14 nepilnamečių vaikų liko gyventi su motinomis.

TRUMPA TEKSTINĖ REKLAMA SU NUORODA 60€/MEN.