Pirmojoje gimnazijoje vėl gaudoma sėkmė

pirma gimnazija nugaletojaiŠilutės pirmojoje gimnazijoje jau tradicija tampa konkursas „Pagauk sėkmę“, skirtas pagrindinių mokyklų geriausiai besimokantiems septintokams ir aštuntokams.

Šiemet konkursas vyko antrą kartą, gimnazijoje šurmuliavo Martyno Jankaus ir Pamario pagrindinių mokyklų geriausi septintokai, aštuntokai ir jų sirgaliai.

Idėja surengti konkursą kilo prieš 2 metus, ieškant patrauklesnių gimnazijos pristatymo formų. Kasmet gimnazijos savivaldos komanda išsiruošia į pagrindines mokyklas, kur pasakoja apie Šilutės pirmąją gimnaziją, bet norėjosi ne tik pasakojamosios – parodomosios formos, norėjosi rasti artimesnį ryšį, įdomesnį priėjimą prie būsimų mokinių. Taip atsirado konkursas, suburiantis geriausiai besimokančius pagrindinių mokyklų septintokus ir aštuntokus. Jie kviečiami į gimnaziją, atsiveda aktyviausius sirgalius ir dalijasi savo žiniomis su geriausiais mūsų pirmokais gimnazistais.

Mišriose komandose mokiniai šiemet atsakinėjo į klausimus, vaidino, konstravo schemą, išbandė savo taiklumą mėtydami kamuoliuką. Ne visiems sekėsi greitai ir lengvai atlikti užduotis, tačiau tai netemdė atradimų džiaugsmo. Juk smagu sužinoti, iš kokios medžiagos pagaminti greitai suyrantys maišeliai, pardavinėjami mūsų prekybos centruose, arba kodėl žmogus krenta iš lovos?

Kompetentinga komisija – mokytojai Diana Rumšienė, Alvydas Ežerinskis, Zigmas Sirtautas, Vilma Saldauskienė, Rimantė Gailiūnienė vos spėjo skaičiuoti balus – taip sparčiai žygiavo renginio dalyviai per žinių brūzgynus.

Šmaikščiųjų vedėjų antrokų gimnazistų Lauryno Nikelio ir Erikos Vaitkutės bei „orų mergaičių“ Rūtos Gečaitės ir Gintarės Dabkevičiūtės lydimi konkurso dalyviai demonstravo savo lietuvių, rusų kalbos, chemijos, matematikos, biologijos, istorijos žinias.

Šįkart laimė šypsojosi „žaliųjų“ komandai: septintokams Gabrielei Paužuolytei (Pamario pagrindinė mokykla) ir Robertui Jankauskui (M.Jankaus pagrindinė), aštuntokams Vilmai Norkutei (Pamario pagrindinė) ir Robertai Navardauskaitei (M.Jankaus pagrindinė), pirmosios klasės gimnazistei Anetai Macijauskaitei (Šilutės pirmoji gimnazija). Beje, pernai irgi laimėjo „žalieji“.

Apdovanoti buvo visi, net aktyvūs sirgaliai. Dalyviams įteikti rašikliai su Šilutės pirmosios gimnazijos užrašu ir padėkos raštai.