Pirštų galiukais tik palietus gitaros stygos tuoj nubunda…

 

gitaristai visiPraėjusią savaitę gitaros muzikos mylėtojai rinkosi į Vainuto seniūnijos salę, kurioje vyko jaunimo popietė „Su daina ir žodžiu per  Pamario kraštą“. Popietę surengė Senųjų kaimo tradicijų kultūros centras.

Praleisti gražią popietę su muziką mylinčiais žmonėmis susirinko didelis būrys muzikuojančio ir kuriančio jaunimo. Į šį susibūrimą atvyko Šilalės gitaristų ansamblis „Gaida“, Šilutės gitaristų grupė „18.20“ ir Vainuto vidurinės mokyklos moksleiviai.

Gitaristai atliko širdžiai mielą muziką, savos kūrybos dainas.gitaristai vainutas

Apie savo kūrybą, kaip gyvenimas juos suvedė su muzika, su gitara, trumpai papasakojo gitaristų vadovai Regina Mockutė, Loreta Mieliulytė ir Mykolas Eiva.

Džiaugiamės, kad su jaunimu pabendrauti, pasiklausyti jų skambančių dainų, gitaros garsų atvyko Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys Vytautas Laurinaitis, jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Jurgita Gurevičiūtė, Vainuto parapijos klebonas Dainoras Židackas, Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus. Ne tik žiūrovai, bet ir svečiai labai džiaugėsi jaunimu, negailėjo jiems pagyrimų ir aplodismentų, ypač – dainų autorei ir atlikėjai Reginai Mockutei.

Jauno žmogaus pasaulis – veržli siela, smalsus protas, nauji sumanymai, troškimai ir svajonės. Jaunųjų gitaristų prašymu ši gitaros popietė Vainute tegul tampa tradicija, kuri suburs kuo didesnį šios muzikos mylėtojų būrį.