Pjaunamos prie Savivaldybės augančios pušys

pusis pjauna 1Šiandien iš ryto pradėtos pjauti šalia rajono Savivaldybės augusios senos kalninės pušys. Seniūnijos darbininkai šiandien planuoja darbą ir užbaigti.

Kaip bus pertvarkyta ši reprezentacinė vieta, dar svarstoma.

Atsižvelgusi į Savivaldybės vadovų siūlymą, leidimą išpjauti šalia Savivaldybės augančias kalnines pušis davė rajono želdinių priežiūros komisija, kuriai vadovauja Savivaldybės gamtosaugininkas Remigijus Rimkus.

Vicemeras Virgilijus Pozingis „Šilutės naujienoms” sakė, jog šios kalnapušės Savivaldybės prieigose augo kelis dešimtmečių. Medžiai išstypo ir išsiplėtė taip, kad tikro grožio nebeliko. Todėl norisi šią vietą atnaujinti.

Kaip vieta, kurioje augo pušys, atrodys artimiausiu metu, dar svarstoma ir tariamasi su architektais. Pasak V.Pozingio, vienas iš galimų variantų, kad čia atsiras lentelės, informuojančios su kuriais miestais – partneriais bendradarbiauja Šilutė. Tokie dalykai yra kitų Šilutės partnerių savivaldybių prieigose, todėl atvykę jų vadovai neretai stebisi, kad Šilutėje toks bendradarbiavimas nėra akcentuotas.

„Tiesiog atėjo laikas atnaujinti šią vietą. Be abejo, atsiras ir naujų gėlynų. Viską sutvarkyti, tikimės, pavyks iki Šilutės miesto šventės”, – pažadėjo V.Pozingis.