Plaktukais ginkluoti vagys parduotuvei padarė apie 1000 Lt nuostolį

img 3993Pernai, vasario 3-iosios naktį, apie 2 val., jaunuoliai D.P ir R.G. į Šilutės Naujakurių kvartale esančią parduotuvę atėjo iš anksto apsiginklavę plaktukais. Jie  išdaužė parduotuvės langą ir ją apvogė.

Išgėrę vyrukai taip apsirūpino cigaretėmis ir gėrimais, nes iš parduotuvės išnešė apie 30 pakelių įvairių cigarečių, 7 butelius vyno bei 20 butelių degtinės ir brendžio.

UAB „Argus“ apsaugos darbuotojas E.V. teisme sakė, kad apie 2.16 val. iš Klaipėdos apsaugos pulto operatorės gavo pranešimą, kad Naujakuriuose esančioje parduotuvėje suveikė „stikladūžis“. Į įvykio vietą atvyko apie 2.20 val. ir pastebėjo, kad yra išdaužtas parduotuvės lango stiklas. Parduotuvės patalpose matė numestą plaktuką bei išmėtytus cigarečių pakelius.

Atėjęs į parduotuvę, įmonės direktorius pamatė, kad išdaužtas parduotuvės langas, prekybos salėje ant grindų išmėtyti cigarečių pakeliai ir ant grindų numestas plaktukas.

Jis kreipėsi į policiją ir pranešė apie apiplėšimą.

Parduotuvės vedėja patvirtino, kad tą naktį 2.26 val. skambino apsaugos darbuotojas ir pranešė apie išdaužtą parduotuvės stiklą. Be anksčiau minėtų vagystės įkalčių ji dar pastebėjo, kad prekybos salės lentynose trūksta alkoholinių gėrimų butelių.

Policijai buvo pateikta skaitmeninė laikmena, kurioje esančiame vaizdo įraše matyti, kaip du vaikinai D.P. ir R.G. plaktukais išdaužia parduotuvės lango stiklą ir per  langą įsibrauna į parduotuvę, iš jos pagrobia prekių.

Pavogtų prekių vertė – 718,12 Lt, išdaužto stiklo – 225 Lt.

D.P ir R.G prisipažino padarę nusikaltimą ir dėl jo gailisi. Kiek tiksliai pavogė cigarečių, neatsimena, tačiau neneigė, kad jų pavogė tiek, kiek nurodyta įtarime. Parduotuvei padarytą žalą jie atlygino.

D.P. ir R.G. laisvė bus apribota 10 mėnesių.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.