Plaukimo varžybose šilutiškis laimėjo 15 proc. nuolaidą visiems kraštiečiams

plaukikas zdaneviciusŠilutės rajono atstovas, krepšinio komandos „Šilutė“ narys Tomas Zdanavičius penktadienį vykusiose tarpmiestinėse plaukimo varžybose 50 metrų laisvuoju stiliumi nuplaukė per 32,07 sek. ir finišavo ketvirtas. Jį aplenkė Kėdainių, Neringos ir Kretingos atstovai.

T.Zdanavičius Šilutės rajono gyventojams iškovojo 15 proc. nuolaidą iki birželio 10 d. lankytis poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“ Palangoje.

Kovo 11-osios proga „Atostogų parke“ surengtose varžybose „Plauk už miestą 2017“ rungtyniavo 10 Lietuvos miestų paskirti atstovai. Šilutės sporto mokykla atstovauti Šilutei delegavo T.Zdanavičių.

Pasak „Atostogų parko“ viešųjų ryšių ir rinkodaros specialistės Dovilės Chockevičiūtės, šių plaukimo varžybų tikslas – miestų draugystė ir partnerystė, o taip pat – gražus Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimas: „Plaukimus paskyrėme šiai Lietuvai svarbiai datai pažymėti“.

Plaukikai įveikė 50 metrų distanciją laisvuoju stiliumi. „Siekiame, kad žmonės turėtų daugiau galimybių judėti ir sveikai gyventi, todėl inicijuojame ir organizuojame tokias plaukimo varžybas. Sportas, judėjimas ir sveika gyvensena – tai raktas į kiekvieno žmogaus gerą sveikatą“, – sako D.Chockevičiūtė.

Varžybas laimėjo Kėdainių rajono atstovas Darijus Astrauskas, 50 metrų įveikęs per 23,05 sek. D.Astrauskas praėjusių metų pabaigoje tapo Lietuvos plaukimo čempionu.plaukikas zdanevicius_visi

Varžybų nugalėtojui D.Astrauskui ir jo treneriui Tomui Pakščiui „Atostogų parko“ direktorius Ričardas Jovaiša įteikė kvietimą neribotai naudotis poilsio ir sveikatinimo komplekso baze.

Visi prizininkai buvo apdovanoti „Atostogų parko“ pavasario taurėmis, o taip pat plaukikai savo miestų ar rajonų gyventojams savo pergale suteikė nuolaidas lankytis poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“.

Visi kėdainiškiai, pateikę pažymas apie deklaruojamąją gyvenamąją vietą, iki birželio 10 dienos (imtimai) galės pasinaudoti 30 proc. nuolaida apsilankymui vandens ir pirčių erdvėje.

25 proc. nuolaida tokiomis pačiomis sąlygomis naudosis ir Neringos gyventojai, nes jų atstovas Artur Sporychin iškovojo II vietą.

Trečioje vietoje liko Kretingos rajono atstovas Sergej Slipak ir suteikė teisę Kretingos rajono gyventojams „Atostogų parko“ vandens ir pirčių erdvėje  lankytis su 20 proc. nuolaida.

Šilutės ir plaukimo varžybose dalyvavusių miestų atstovai laimėjo galimybę savo savivaldybių gyventojams su 15 proc. nuolaida apsilankyti parko vandens ir pirčių erdvėje.

Nuolaida galioja iki 2017 m. birželio 10 d. (imtinai) tų savivaldybių gyventojams pateikus pažymą apie deklaruojamąją gyvenamąją vietą.