„Plazmos” gimtadienio šventėje – pašėlusi šokių energija (foto, video)

"Plazmos" gimtadienyje pasirodė gausybė šokėjų. / Martinos Pužaitės nuotr.Penktadienį LCC tarptautinio universiteto „Michealsen” centre surengta Klaipėdos šiuolaikinių šokių kolektyvo „Plazma” 15-ojo gimtadienio šventė „Tūkstantis draugų”.

Įspūdingame aukščiausio lygio renginyje žiūrovai išvydo nepakartojamą šou ir užsikrėtė neblėstančia šokėjų energija.

Šventinė nuotaika prasidėjo tik įėjus – sporto komplekso fojė įsikūrė „Plazmos” „lounge” zona, kur fotografijų parodoje buvo galima prisiminti vieno seniausių Klaipėdoje nepriklausomo šokių kolektyvo istorijos akimirkas.

„Plazmos” siela Andrejus Pavlovičius – DJ Sun net susigraudino, kai visa salė atsistojusi dainavo jo vadovaujamam kolektyvui „su gimimo diena”.

Vienas laukiamiausių buvo danų Jeppės Thybo ir Nicko Marcuso Johnseno duetas „Robotboys”. Antrą kartą Klaipėdoje apsilankę šokėjai pristatė visiškai naują savo programą.

Šventėje gausiai dalyvavo ir Lietuvos atstovai – iš viso per 15 kolektyvų, komandos iš Latvijos, Estijos, Didžiosios Britanijos.

Koncerte didelis dėmesys buvo skirtas jaunajai kartai, mat ant scenos pasirodė daug naujokų. Grandioziniame renginyje debiutavo ir šilutiškių grupė „Brainless”.

Muzikantams skirtoje scenoje pasirodė Klaipėdos muzikantai ir svečiai iš Vilniaus, tarp jų – „Sounds Engineers DJs” ir dainininkė Natalie Chareckaja, hiphoperiai Gabrielius Liaudanskas-Svaras ir DJ Mamania su projektu „Gatvės Lyga Soundsystem”.

GALERIJA: GRAND SHOW: PLAZMA / TŪKSTANTIS DRAUGŲ / 15 METŲ JUBILIEJUS

joomplu:1784