Plinta melagingos žinutės „Sodros“ vardu

”Sodra” praneša apie gyventojams pastaruoju metu siuntinėjamas SMS žinutes, neva „Sodros“ vardu. Sulaukus tokio pranešimo svarbu nespausti jokių jame pateikiamų nuorodų, o visą asmeninę informaciją galima pasitikrinti prisijungus prie „Sodros“ paskyros www.sodra.lt/gyventojui.

Žinutėse, siunčiamose iš užsienio šalių telefono numerių pranešama apie neva susidariusią gavėjo skolą ir nuo sąskaitos nuskaičiuotus pinigus. Pateikiama fiktyvi nuoroda, kuri nukreipia į sukčių puslapį http://sodra.lt-gyventojai.net.

„Sodros“ interneto svetainės adresas – www.sodra.lt. Jei nuoroda baigiasi .net, .com, .eu, .info, arba joje yra brūkšnys – tai sukčių žinutė. „Sodra“ nesiunčia SMS žinučių iš kitų šalių numerių, nesiunčia pranešimuose ir asmeninės gyventojų informacijos susijusios su įmokų mokėjimu ar kt.

„Sodros“ el. pašto adresai baigiasi galūne @sodra.lt. Bet kuris „Sodros“ į el. paštą ar telefoną atsiųstas pranešimas taip pat atsiduria ir asmeninėje „Sodros“ paskyroje https://gyventojai.sodra.lt/ arba https://draudejai.sodra.lt/. Prie paskyrų jungiamasi saugiu ryšiu, naudojantis elektroninio parašo, el. bankininkystės priemonėmis.

„Sodra“ ragina būti atidiems ir pastebėjus įtartiną informaciją ją pasitikrinti, o apie tokius bandymus sukčiauti pranešti „Sodrai“ el. paštu info@sodra.lt.

Pagal „Sodros“ inf.