Po 40 metų susitiko kintiškiai – klasės draugai

klasiokai kintuoseKai nutyla mokyklinis skambutis, išblėsta egzaminų jaudulys, į mokyklą pradeda rinktis buvę mokiniai.

Prieš savaitę į Kintų vidurinę mokyklą suvažiavo prieš 40 metų šią ugdymo įstaigą baigę mokiniai. Atvyko devyni iš trylikos. Su savo antrosiomis pusėmis, kai kurie – su vaikais ir vaikaičiais.

Žemėlapyje buvo pažymėta, kad suvažiavome iš Vilniaus ir Kauno, tolimosios Utenos, Usėnų bei Šilutės.

Susirinkusiuosius pasitiko ir apie mokyklos dabartį pasakojo mokyklos direktorė Ona Jackūnienė ir pavaduotoja Sigita Žilinskienė, metais už mus anksčiau taip pat baigusi Kintų vidurinę mokyklą.

Visi pasidžiaugėme, kad ir sunkmečiu mokykla gražiai sutvarkyta, blizga švara, o aplink puikuojasi gražūs gėlynai. Buvo malonu aplankyti ir senuosius mokyklos pastatus, kuriuose mums teko mokytis iki aštuntosios klasės.

Prisiminėme buvusius mokytojus, klasės auklėtojas, kurios vis keitėsi. Mokykloje ir prieš 40 metų veikė daug būrelių: mes daug sportavome, vėliau ir naujojoje mokykloje, kurioje buvo sporto salė, grojome orkestrėlyje, vaikinai pūtė dūdas orkestre (vėliau ta patirtis pravertė), mes fotografavome, lankėme kino mechanikų būrelį, šokome ir piešėme.

Visus sužavėjo ekskursija į Vydūno kultūros centrą, kuris yra tikras meno, kultūros ir istorijos židinys. Esame dėkingi vadybininkei, renginių režisierei ir organizatorei Astai Neimantienei už įdomų pasakojimą.

Visą vakarą dalinomės įspūdžiais apie mus mokiusius mokytojus. Mus aplankė tik gražūs prisiminimai apie mokyklą, to kartais pasigendame šiandien. Per rankas keliavo atsivežtos mūsų pačių darytos nuotraukos, kurias lydėjo linksmi komentarai.

Kintuose pasitikusi saulė mus lydėjo visą dieną, o vakare su ja atsisveikinome prie Kuršių marių ir palinkėjome vieni kitiems naujų susitikimų.