Po MAZ-o ratais – citroenas su 5 žmonėmis

ZAL 8179Skaudi nelaimė vakar tuoj po pietų nutiko kelyje Šilutė – Pagėgiai, už Usėnų. Čia asfaltą vežęs sunkiasvoris MAZ-as tiesiog sutraiškė po juo palindusį „Citroen“ automobilį, kuriuo važiavo 5 žmonės.

Trečiadienį ir šeštadienį dar dvi eismo nelaimės įvyko Saugų seniūnijos Alkos ir Sakūtėlių kaimuose. Čia savo automobilių nesuvaldė ir į medžius trenkėsi jauna moteris ir pagyvenęs vyras.

Nelaimė maždaug kilometras už Usėnų nutiko apie 13.20 val. „Tauragės regiono keliams“ priklausantis automobilis „MAZ“, prie kurio vairo sėdėjo 55 metų Tauragės gyventojas, dėl kol kas nenustatytų priežasčių staiga išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą. Kodėl taip nutiko, negalėjo paaiškinti ir pats vairuotojas.

Sunkiasvorė mašina susidūrė su priešais atvažiuojančiu citroenu, kuriuo, be mūsų rajone gyvenančio vairuotojo, buvusio ugniagesio, dabar pensininko, važiavo dar dvi moterys ir dvi paauglės mergaitės. Viena moterų – iš Panevėžio pas brolį atvykusi vairuotojo sesuo, kita – jo žmona.

Lengvasis automobilis tiesiog palindo po MAZ-u ir šis dar apie 100 metrų vilko jį keliu.

Visi 5 citroeno keleiviai išvežti į Šilutės ligoninę.ZAL 8143

Trečiadienį, apie 16.40 val., avarija įvyko Saugų seniūnijos Alkos kaimo ribose. Čia 21 m. vairuotoja J.P., po tarnybos grįždama namo, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė savo automobilio „Mazda 323“ ir atsitrenkė į pakelės medį.

Kitą dieną moteris pajuto avarijos pasekmes ir kreipėsi į ligoninę. Po medikų apžiūros ji išleista gydytis ambulatoriškai.

Šeštadienio popietę, apie 14.15 val. dar viena nelaimė nutiko Saugų seniūnijoje. Čia Sakūtėlių kaime, kelyje Šilutė – Klaipėda, „Audi A6“ automobiliu važiavęs 67-erių V.I. nepasirinko saugaus greičio, kelio vingyje nesuvaldė automobilio, įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį.

Eismo įvykio metu susižalojo pats vairuotojas V.I. Po apžiūros jis gydomas ambulatoriškai. Nelaimės metu vyras buvo blaivus.