Po pjautynių Šyšos kaime policija išaiškino narkotikų platintojus

Narkotikai Šilutėje. / Tauragės AVPK nuotr.Vykdant ikiteisminį tyrimą dėl savaitgalį įvykdyto trijų jaunuolių sužalojimo peiliais, policijos pareigūnai ne tik operatyviai nustatė galimus įtariamuosius, bet ir atskleidė papildomų nusikalstamų veikų, praneša Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Rugsėjo 15-osios naktį policijoje buvo gautas pranešimas, kad į Šilutės ligoninės priimamojo skyrių dėl durtinių žaizdų kreipėsi trys jaunuoliai, tarp kurių du – nepilnamečiai. Netrukus paaiškėjo, kad jaunuoliai buvo sužaloti nenustatytų asmenų netoli poilsiavietės Šilutės rajono Šyšos kaime.

Nors nukentėjusieji teigė, nepažįstą nė vieno iš galimų nusikaltėlių, pareigūnai nedelsdami ėmėsi jų paieškų.

Jau išaušus rytui į policijos komisariatą buvo pristatyti keturi 18-22 m. Šilutės rajono gyventojai. Atliekant kratas šių vyrukų – trys iš jų – broliai – namuose, pareigūnai aptiko, kaip įtariama, narkotinių medžiagų.

Narkotikai  ilut je1 0919Narkotikai Šilutėje. / Tauragės AVPK nuotr.

Minėtų brolių namuose rasta augalinės kilmės medžiagos, galimai kanapių, jų dalių bei šių augalų sėklų, taip pat į plastiko maišelius supakuotų baltos spalvos miltelių. Netoli sodybos pareigūnai aptiko ir nemažą kiekį augančių kanapių. Visos šilutiškių namuose rastos medžiagos bei minėti augalai paimti, netrukus bus atlikta jų ekspertizė.

Neprabėgus parai po nusikaltimo, operatyvių policijos pareigūnų veiksmų dėka ne tik buvo nustatyti peiliais pavojingai švaistęsi asmenys, bet ir atskleista daugiau nusikalstamų veikų.

Įtariamiesiems gresia atsakomybė ir dėl jaunuolių sužalojimo, ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Ikiteisminis tyrimas policijoje tęsiamas.