Po remonto duris atvėrusi „Maxima“ – erdvesnė ir gausesnė

maxima 5Antradienį Šilutėje buvo šventė – duris atvėrė 3 mėnesius nedirbusi ir per tą laiką naujai suremontuota „Maxima“ parduotuvė H.Šojaus gatvėje.

Į atidarymą suvažiavo ir „Maxima“ prekybos tinklo, ir rajono savivaldybės vadovai, pavykusiu darbu džiaugėsi statybininkų atstovai, o labiausiai rankas trynė pirkėjai – tie, kurie dar statybos darbams nesibaigus lindo statybininkams į akis ir vis klausinėjo „kada?..“ Žinoma, jie – šilutiškiai – labiausiai ir išlošė, mat atnaujintoje parduotuvėje bus nepalyginamai didesnis prekių asortimentas.

Prekybininkams tądien linkėta gerų ir gausių pirkėjų, ir visus juos sutikti su šypsenomis veiduose.

Modernesnis interjeras, gausesnis asortimentas

Į daugiau nei pustrečio šimto kvadratinių metrų ploto prekybos salę ir kone tiek pat pagalbinių patalpų remontą investuota kone pusė milijono eurų, – tokie skaičiai paviešinti atidarymo dieną. Tie, kas šioje parduotuvėje lankėsi ir anksčiau, pastebėjo, jog dabar užėjus atrodo, kad prekių asortimentas yra bent dvigubai gausesnis.

Išties dabar parduotuvėje pirkėjai ras apie 5200 pavadinimų prekių. Žymiai gausesnis šviežių vaisių ir daržovių skyrius, gardžiais kvapais vilioja šviežiai keptos bandelės, gausesnės pieno ir mėsos, buities prekių ir kitos lentynos.

Be to, žymiai modernesnis ir prekybos salės interjeras. O atidarymo dieną daugelyje vietų švietė lentelės su užrašu „Akcija“. Ir šios lentelės, ir prie parduotuvės stovinti palapinė, kurioje visi einantys į parduotuvę buvo vaišinami tortu, dar labiau viliojo pirkėjus.   

Neturėtų nusiminti ir tie, kas nespėjo į parduotuvę jos atidarymo dieną. Ypač naudinga čia užeiti bus dar visą mėnesį, mat čia perkant iki gruodžio 6 dienos su „Ačiū“ kortele, į ją sugrįš net 5 procentai pirkinių sumos.

Linkėta gausių ir mokių pirkėjųmaxima

Prekybos tinklo „Maxima“ prekybos vadovė Lina Trinkūnienė sakė, kad parduotuvės Šilutėje atnaujinimas – šventė ne tik šios parduotuvės kolektyvui, bet ir visam tinklui, nes tai bendro darbo rezultatas. Parduotuvė, anot L.Trinkūnienės, tai ne tik prekės lentynose. Pirmiausia tai būtinai viena kryptimi žiūrinčių prekybininkų šeima. Ji pasidžiaugė, kad visas Šilutėje „mažaja“ vadinamos vieno X „Maximos“ kolektyvas per tas neilgas atostogas neišsilakstė ir vieningai sugrįžo tęsti darbą.

Tiesa, atostogomis remonto laiką vargu ar tiktų vadinti, nes parduotuvės vedėja Audronė Augaitienė pripažino, jog darbo artėjant atidarymui buvo kaip niekada daug. Ji dėkojo savo kolektyvo nariams ir kvietė ir ateityje likti kartu.

Kad artėjant atidarymui visas kolektyvas dirbo kaip vienas kumštis, pastebėjo ir „Maximos“ tinklo regiono vadovas Darius Šalkauskas. O statybos darbus atlikusios UAB „Virbarta“ iš Telšių darbų vadovas Arūnas Rekašius prisiminė, kad darbai vyko sklandžiai, bet dar sklandesnio statybininkų darbo akivaizdžiai laukė Šilutės gyventojai. „Žmonės vis ėjo aplink tvoras ir klausinėjo „kada?..“, – sakė statybininkų atstovas.

Prekybininkams jis linkėjo, kad visi ateinantys pirkėjai būtų mokūs. O patalpas pašventinęs Šilutės šv. Kryžiaus katalikų parapijos klebonas Remigijus Saunorius linkėjo pirkėjų gausos.

Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pripažino, kad bet kokios investicijos yra puikus dalykas, o naujos parduotuvės atidarymas mieste apskritai yra šventė. Užėjus į gražią parduotuvę, anot mero, regis, kad net ir prekės joje pigesnės. Savivaldybės vadovas linkėjo prekybininkams gausių pirkėjų, o jų vadovei A.Augaitienei – nebijoti užsukti ir į Savivaldybę.