Po susidūrimo su šernu – baudos už neatidumą

susidurimas su sernuŠeštadienio vakarą kelyje Šilutė-Klaipėda šernai sukėlė du eismo įvykius, kai rėžėsi į važiuojančius automobilius. Nepaisant šernų įvaryto siaubo ir apgadintų automobilių, vairuotojam teko susimokėti baudą policijai. Jie nubausti už tai, kad neįvertino galimos grėsmės ir neatkreipė dėmesio į laukinius gyvūnus žymintį kelio ženklą.

Vos porą kilometrų nuo Šilutės. miškingoje vietovėje ties Rudynų kaimu, prieš pat atvažiuojantį automobilį „VW Passat” į kelią išbėgo šernas. Kelią kirtęs šernas rėžėsi į automobilį, jį apgadino ir nubėgo atgal į mišką.

pasatasVos už poros minučių analogiška situacija pasikartojo priešinga kryptimi važiavusiam automobiliui „Peugeot 407”. Už kelių šimtų metrų nuo pirmos avarijos vietos, „Peugeot” taip pat susidūrė su staiga į kelią išbėgusiu šernu. Ir šįkart gyvūnas nubėgo į mišką.

Nežinoma, ar kelią dviems automobiliams kelių minučių skirtumu užkirto tas pats žvėris.

Nors nė vienas vairuotojas neturi kasko draudimo, tačiau abu apie avarijas pranešė policijai. Netrukus jie jau pasgailėjo tokio savo sprendimo.

Nepaisant to, kad apgadinti tik pačių vairuotojų automobiliai, žmonės nenukentėjo, o žalos tretiems asmenims nebuvo padaryta, pareigūnai vairuotojams išrašė baudas. Pareigūnų teigimu, esą kelio ruožas, kuriame įvyko incidentai, pažymėtas ženklais, perspėjančiais apie laukinius gyvūnus. Anot jų, vairuotojai turėjo pasirinkti tokį greitį, kad tamsoje, esant blogam matomumui ir lynojant, spėtų pastebėti iš miško prieš pat automobilį išbėgantį žvėrį.