Poezijos mylėtojus pakvietė į jausmų ir emocijų labirintus

Į baigiamąjį metų renginį - literatūrinį žiemos vakarą gruodžio pabaigoje švėkšniškius ir svečius kvietė Švėkšnos bibliotekininkės Danutė Litvinienė ir Danutė Šneideraitienė. Susirinko gausi poezijos mylėtojų auditorija.

Į renginį susirinko gausi poezijos mylėtojų auditorija.

Vakaro iniciatorė ir vedėja, švėkšniškių draugijos „Tėviškė“ pirmininkė Violeta Astrauskienė kvietė visus: te poezija ir nuoširdumas leidžia patikėti svajonėmis, atveriančiomis širdis jaukiam buvimui.

Tai padaryti pavyko poetų duetui iš pajūrio, Klaipėdos r. kūrėjų klubo „Potekstė“ nariui, dainuojančiam poetui Vincui Petraičiui, pseudonimu Padvarninkų vilkas, ir Sauliui Grinkevičiui, dviejų poezijos knygų autoriui, Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos nariui.

Skambėjo sveikinimai V. Petraičiui, ką tik iš spaustuvės pasiėmusiam pirmąją eilėraščių knygelę „Paslaptis meilės vardu“! Ilgus metus „Facebook“ publikuota Vinco kūryba pagaliau nugulė į knygos puslapius.

Jeigu Vinco kūryboje susipina gražiausi gamtos reiškiniai ir tai, ko labiausiai reikia žmogui – meilė, tai Saulius koncentruojasi į materialių ir dvasinių vertybių persipynimą, žmogaus ir gamtos harmoniją. Jam artima dualizmo filosofinė teorija, kūryba susijusi su jausmais ir išgyvenimais.

S. Grinkevičius pirmąją knygą „Aš Tau“ išleido 2006-aisiais, antrąją „Labirintai“ savo 50-ojo gimtadienio proga 2018 m. Pirmąjį eilėraštį parašė pirmoje klasėje, bet buvo įvertintas dvejetu, dėl to patyrė nuoskaudą ir tik 1995 m. vėl pradėjo kurti.

Abu autoriai pristatė savo kūrybą, o klausytojai kartu klaidžiojo minčių, jausmų, emocijų labirintais.
Susitikimas, virtęs jaukiu pasibuvimu baigėsi padėkomis, dovanėlių pasikeitimu, siurprizais klausytojams. O jausmai, išgyventi klausant poezijos ir dainų, iškeliavo su atėjusiaisiais toliau klaidžioti jų gyvenimo labirintuose.