Policija baudžia įžūliausius vairuotojus

policija galvaPolicija, reaguodama į viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją apie potvynio zonoje Šilutės rajone baudžiamus visus be išimties vairuotojus, atkreipia dėmesį, kad nuo potvynio pradžios iki sausio 4 d., penktadienio, popietės, vairuotojams buvo surašyti du administracinių teisės pažeidimų protokolai dėl kelio ženklų nesilaikymo apsemtose teritorijose.

Abu protokolai surašyti sausio 3-osios vakarą, po to kai automobilių vairuotojai, ignoruodami kelio ženklus, ir, akivaizdžiai keldami pavojų sau, bandė važiuoti apsemtu keliu.

Tą pačią dieną vandens lygiui vis labiau kylant pareigūnai perspėjo ir suteikė informaciją dėl esamų eismo sąlygų daugiau nei šimtui kitų keliu Šilutė- Rusnė vykstančių vairuotojų, tačiau nė vienas iš jų nebuvo nubaustas.

Pareigūnai įspėja vairuotojus dėl pavojingų eismo sąlygų potvynio zonoje ir ragina kelyje elgtis atsakingai. Potvyniui pasiekus kritinę ribą policijos pajėgos toliau užtikrina eismo dalyvių saugumą apsemtose teritorijose ir teikia pagalbą gyventojams bei kitoms specialiosioms tarnyboms, tačiau piktybiškas ir pavojų eismo saugumui keliantis vairuotojų elgesys nebus toleruojamas.