Policija gaudė skrajojančius vairuotojus

Greitis Gorainiuose 0529Antradienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai tikrino automobilių važiavimo greitį keliuose Tauragė – Žygaičiai – Vainutas ir Šilalė – Šilutė. Transporto priemonių judėjimo greitis buvo fiksuojamas mobiliąja įranga.

Per kelias valandas pareigūnai nustatė 19 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejų, iš jų 15 – Šilutės rajone, 4 – Tauragės rajone. Net 16 greičio viršijimo atvejų nustatyta gyvenvietėse, kur leidžiama važiuoti ne didesniu nei 50 km/h greičiu.

Dauguma patikrinimo metu užfiksuotų pažeidėjų rinkosi vidutiniškai 30 kilometrų didesnį nei leistina greitį.

Didžiausias viršytas greitis – 53 kilometrai – buvo užfiksuotas Šilutės rajone, Gorainių kaimo ribose – vairuotojas gyvenvietėje važiavo 103 km/h greičiu.

Pusšimčiu kilometrų daugiau nei leistina važiuojantis vairuotojas taip pat buvo užfiksuotas ir Tauragės rajone. Šis eismo dalyvis skriejo 140 km/h greičiu, kai leistina riba buvo 90 km/h.

Policija įspėja vairuotojus, kad didelis greitis yra viena iš dažniausių mirtinų eismo nelaimių priežasčių. Už leistino važiavimo greičio viršijimą įstatymas vairuotojams numato baudas iki 1500 litų su teisės vairuoti atėmimu iki trijų mėnesių arba septynių parų administracinį areštą su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu šešiems mėnesiams.