Policija likvidavo dar vieną kanalą narkotikų platinimui

Vilniaus apskrities policija likvidavo dar vieną „Telegram“ kanale sukurtą grupę, skirtą narkotikų platinimui. Pareigūnai paėmė apie 1,6 kg narkotikų ir galimai iš prekybos kvaišalais gautus 11 tūkst. eurų.

Birželio viduryje Vilniaus AVPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai per internetinę programėlę „Telegram“ gavo duomenų, jog įtariamieji ketina išplatinti psichotropines medžiagas.

Įtariamieji buvo sulaikyti, jie automobiliu gabeno maišelius, paslėptus striukės pamušale. Manoma, kad maišeliuose buvo psichotropinė medžiaga, vadinama „kristalais“. Sulaikius du asmenis atliktos kratos jų gyvenamosiose vietose. Paimtas labai didelis įvairių narkotinių medžiagų kiekis: apie 600 g „kristalų“, apie 1 kg kanapių, 11 dėžučių tablečių „Xanax“ ir kitų, 11 tūkst. eurų, priemonės narkotikams sverti, fasuoti. Sulaikytas ir trečias įtariamasis.

Šie asmenys internetinėje „Telegram“ programėlėje buvo sukūrę kanalą „Rastamanija“ – čia buvo siūloma įsigyti didžiulės pasiūlos ir įvairiais kiekiais narkotinių bei psichotropinių medžiagų. Įtariama, kad sulaikytieji turėjo kitų bendrininkų, jie nustatinėjami.

Sulaikytiesiems pareikšti įtarimai, jiems gresia laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Birželį pareigūnai sulaikė 5 asmenis, disponavusius narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis ir jas platinusius „Telegram“ kanalo grupėje „Prokuratūra“.

Elta inf.