Policija ragina rinkėjus nepasiduoti niekieno įtakai

policijaRytoj, birželio 21 dieną, visi Šilutės rajono gyventojai kviečiami sąžiningai išreikšti savo valią – išrinkti merą ir rajono savivaldybės Tarybos narius, kurie geriausiai atstovaus visų mūsų interesams ateinančius 4 metus!

Rinkimų į rajono savivaldybės mero postą ir savivaldybės Tarybą dienos vėl bus sudėtingos Šilutės r. policijos komisariato pareigūnams, – tuo įsitikinęs jų vadovas Sigitas Mikutavičius.

Praėjusieji vietinės valdžios rinkimai pareigūnams buvo tikras darbymetis – tai parodė ir Vyriausiosios rinkimų komisijos priimtas nutarimas dėl grubių pažeidimų panaikinti rinkimų rezultatus Šilutėje, ir rinkimų kampanijos metu pradėtų ikiteisminių tyrimų gausa.

Praėjusių rinkimų metu Šilutės rajone buvo pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai. Pasak S.Mikutavičiaus, vieną tyrimą atlieka Šilutės r. PK pareigūnai, jis dar nebaigtas, kiti 4 įvykiai tiriami Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate. Vienas tyrimas buvo nutrauktas, kiti dar nebaigti.

Todėl prašomas išsakyti savo nuomonę artėjantį savaitgalį, S.Mikutavičius sako, jog viskas yra pačių piliečių rankose. Jis ragina rajono gyventojus būti sąmoningus, nepasiduoti jokiai įtakai, atsakingai išreikšti savo politinę valią. Tuomet ir policijai bus mažiau darbo, ir valdžią turėsime tokią, kuri dirbs rajono žmonių labui.