Policija smogė narkotikų platintojams ir pirkėjams

Tauragės AVPK pareigūnai skiria didelį dėmesį nusikalstamų veikų, susijusių su narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu, užkardymu visoje aptarnaujamojoje teritorijoje. Prie šių veikų užkardymo aktyviai prisijungia ir pilietiški žmonės, dažnai jų pateikta informacija pasitvirtina.

Liepos 13 d. Tauragės AVPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, gavę informacijos, kad 41-erių Šilalės r. gyventojas galimai augina narkotines medžiagas, atliko kratas jo namuose. Ūkiniame pastate aptiktos patalpos su įranga kanapėms auginti bei didelis kiekis auginamų kanapių.

Šilutėje liepos 19 d., apie 18 val., užfiksuotas 26 m. vyriškis, galimai pardavęs kokainą pas jį atvykusiems dviem asmenims. Pareigūnai atliko kratas kvaišalų platintojo namuose, kur rado ir išėmė kokainą.

Liepos 20 d. pasala surengta Klaipėdoje. Apie 16.30 val. autobusų stotelėje buvo sulaikyti 27 ir 31-erių vyrai, kurie turėjo apie 400 g narkotikų. Įtariama, kad tai karfentanilis – viena iš stipriausią poveikį turinčių narkotinių medžiagų.

Liepos 27 d. pareigūnai, turėdami informacijos, kad automobiliais gali būti gabenami narkotikai, leidosi į paieškas. Apžiūros metu, viename iš automobilių, aptiktas didelis kiekis galimai kokaino. Sulaikytų narkotikų vertė gatvės kainomis galėtų siekti apie 150 tūkst.eurų.

Siekdami kovoti su šia nusikalstama veika, pareigūnai kreipiasi į gyventojus, prašydami informuoti apie žinomus disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejus ir kartu siekti sumažinti šią problemą. Apie tokias veikas galite pranešti telefonu 112.

Tauragės AVPK inf.