Policija sulaikė plėšikus, pagrobusius jaunuolį su jo automobiliu

maninthetrunkofthecar1Sekmadienio vakaras Šilutės rajono gyventojui, poilsiavusiam prie Katyčių seniūnijos Akmeniškių kaime esančio tvenkinio, baigėsi nemaloniu incidentu. Jį sumušė ir pagrobė trys girti jaunuoliai.

Tačiau netrukus pagrobėjus sulaikė ir jų auką išlaisvino policijos pareigūnai.

Sekmadienio vakare, apie 22.30 val., Akmeniškių kaime prie tvenkinio girtuokliavo trijų jaunuolių grupė. Jau būdami apsvaigę nuo alkoholio jie išprovokavo konfliktą, užpuolė bei sumušė čia pat poilsiavusį jaunuolį – 24-erių metų K.L.

Lyg to dar nebūtų gana, įsisiautėjusi trijulė atėmė vaikinui priklausančio automobilio „Citroen XM“ raktelius. Panaudodami fizinę jėgą, užpuolikai įsodino automobilio savininką į jo paties automobilį ir kartu su juo išvažiavo.

Policijos pareigūnams apie įvykį pranešė kartu su nukentėjusiuoju buvęs draugas, paskambinęs bendruoju pagalbos telefonu 112.

Į įvykį sureagavę Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai mažiau nei per valandą rado automobilį kartu su jo savininku ir jį pagrobusiais plėšikais.

Užpuolikai buvo sulaikyti Žemaičių Naumiestyje esančioje degalinėje. Paaiškėjo, kad tai – trys šilutiškiai: 27 m. E.Z., 23-ejų E.F. ir 23-ejų T.F. Visi jie policijai jau puikiai žinomi dėl ankstesnių teisėtvarkos pažeidimų.

Plėšimu įtariamiems jaunuoliams gresia baudžiamoji atsakomybė, kuri užtraukia areštą arba laisvės atėmimą iki 6 metų.