Policija teiks veiklos ataskaitą savivaldybės tarybai ir bendruomenei

policijaTauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas rengiasi pristatyti išsamią veiklos ataskaitą platesniam suinteresuotųjų ratui. Siekiant įgyvendinti kuo glaudesnį policijos, bendruomenių ir kitų institucijų bendradarbiavimą, Tauragėje, Šilutėje, Šilalėje ir Pagėgiuose 2015 m. sausio mėnesį vyks 4 susirinkimai, kurių metu policijos atstovai savivaldybių merams, tarybų nariams ir bendruomenių atstovams pristatys praėjusių metų veiklos rezultatus.

Tauragės, Šilutės, Šilalės ir Pagėgių savivaldybių atstovams ir bendruomenių nariams vietos policijos įstaigos atstovai pateiks veiklos rezultatus nusikalstamumo, teisės pažeidimų prevencijos, viešosios tvarkos užtikrinimo bei nusikalstamų veikų išaiškinimo srityse. Taip pat bus aptarti policijos bendradarbiavimo su vietos bendruomenėmis klausimai, nuveikti darbai ir tolimesnės veiklos gairės. Policijos veiklos ataskaitos savivaldybių atstovams ir bendruomenei bus teikiamos:

Tauragės aps. VPK Šilutės rajono policijos komisariato veiklos ataskaita bendruomenei ir Šilutės rajono savivaldybės tarybai teikiama sausio 14 d. 11.00 val. Šilutės rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje.

Pasiūlymus ir aktualius klausimus, į kuriuos bus atsakyta susirinkimų metu, bendruomenių atstovai ir kiti suinteresuoti asmenys gali pateikti el. paštu: tauragesvpk.vos@policija.lt. Susirinkimų dalyviams taip pat bus suteikta galimybė pasisakyti bendruomenėms svarbiais klausimais bei pasidalinti pasiūlymais dėl bendradarbiavimo gairių.