Policijos įvykių suvestinė

 

1218696311policijaPateikiame rugpjūčio 21-28 dienomis Šilutės rajone policijos užfiksuotų įvykių suvestinę.

Vogė alkoholinius gėrimus, telefoną ir meškeres

 

 

Rugpjūčio 21 d. iš pirtelės, esančios Juknaičių seniūnijos Šilvių kaime, spintos buvo pavogta įvairių alkoholinių gėrimų. Nuostolis – 192 eurai.

Rugpjūčio 24-osios rytą, apie 10 val., apvogtas 55 m. vyras, atvykęs į Švėkšnos turgų – jis pasigedo savo telefono „Samsung Galaxy J5“, kainuojančio 229 eurus.

400 eurų nuostolių suskaičiavo 30-metis išsiblaškėlis žvejas, kuris šeštadienį, rugpjūčio 26 d., prie tvenkinio paliko meškerę, sietelį ir kuprinę su masalais. Kai grįžęs namo jų pasigedo, nuskubėjo atgal prie tvenkinio, bet daiktų jau neberado.

Keliuose – persigėrę vyrai

Rugpjūčio 24-osios pavakarę Saugų seniūnijos Čiūtelių kaime pareigūnai sustabdė motorolerį, kurį vairavo girtutėlis vyras. 37 m. vietos gyventojas į akoholio matuoklį pripūtė 2,97 promilės. Vyras sulaikytas.

Sulaikytas ir kone mirtinai girtas 40-metis traktorininkas, kuris rugpjūčio 25-osios pavakarę vairavo traktorių „MTZ 80“. Šis vyras įpūtė net 3,02 promilės.

Sumušė sugyventinę, priešinosi policininkei

Rugpjūčio 25-osios pavakary, apie 18.30 val., prie namo, esančio Šilutės Tilžės gatvėje, nukentėjo 25 m. vyras.

Policijai jis teigia, kad pribėgęs nepažįstamas vyras be priežasties trenkė jam kumščiu į veidą. Nukentėjusiajam diagnozuotas žandikaulio lūžimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Laikrodžiams skaičiuojant rugpjūčio 27-osios pirmąsias minutes, Šilutės policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė neblaivų (1,32 prom.) 20-metį jaunuolį, kuris siautėjo Laučių kaime vykusios bendruomenės šventės metu.

Sulaikymo metu vaikinas pasipriešino Šilutės r. PK Veiklos skyriaus 28 m. tyrėjai ir už tai turės atsakyti.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas ir dėl 60-mečio vyro veiksmų, kuris rugpjūčio 26 d. vakare, apie 22 val., Juknaičių seniūnijos Okslindžių kaime sumušė 46 metų sugyventinę. Vyras sulaikytas.

Rasta negyva jauna moteris

Rugpjūčio 23-iosios rytą, apie 8.20 val., gyvenamojo namo kambaryje Šilutėje, Gegužės g., rasta negyva 39 m. moteris. Ant kūno išorinių smurto žymių nepastebėta.