Policijos įvykių suvestinė

policija uniforma
Rugpjūčio 10-osios pavakary Usėnų k., Klaipėdos g. buvo sustabdytas neblaivus (1,93 prom. alkoholio) mopedo „Alpha“ vairuotojas. 66 m. vyras sulaikytas.

Rugpjūčio 12-osios naktį, apie 1 val., Šilutės Cintjoniškių gatvėje pareigūnai sustabdė automobilį „Ford Mondeo“, kurį vairavo neblaivus (2,35 prom. alkoholio) 31-erių vyras. Vairuotojas sulaikytas.

Rugpjūčio 13-osios pavakary, apie 17.35 val., Rusnės Šyškrantės gatvėje automobilį „Mitsubishi Space Wagon“ vairavęs vyras į alkoholio tikrintuvą pripūtė 1,74 promilės. 51-erių vairuotojas sulaikytas.

Tokia pat dalia ištiko ir apie 18.20 val. Saugose, Mažosios Lietuvos gatvėje, sulaikytą 44-erių vyrą. Šis „Opel Zafira“ vairuotojas pripūtė 2,03 promilės.

Sūnus sumušė tėvą, užpuolikas – praeivį

Rugpjūčio 10-osios vakare, apie 22.30 val. tėvo ir sūnaus muštynės kilo Šilutės seniūnijos Sausgalvių kaime. Čia blaivus 24 m. vyras smurtavo prieš savo neblaivų (2,28 prom. alkoholio) 48 m. tėvą. Smurtautojas sulaikytas.

Rugpjūčio 11-osios vėlų vakarą, apie 23 val., 43 m. vyrui užpuolikas užlaužė ranką, kumščiu trenkė į galvą ir ištraukė iš kelnių kišenės telefoną. Nuostolis – 155 eurai.

Paauglė vartojo narkotikus

Rugpjūčio 1-ąją iš Saugų vaikų globos namų buvo pabėgusi 17-metė globotinė. Kitą dieną jai grįžus, buvo atliktas narkotinių medžiagų testas, ir paaiškėjo, jog globotinė buvo vartojusi psichotropinių medžiagų.

Vogė alų iš parduotuvės ir maistą iš vaikų

Rugpjūčio 11 d. į policiją kreipėsi 27 m. moteris, kuri pervedė pinigus už perkamą automobilį, tačiau automobilio nenupirko, o pervesti pinigai jai negrąžinti. Nuostolis – 150 eurų.

670 eurų žalą patyrė 37 m. vyras, kuris rugpjūčio 11-osios pavakary pasigedo dviračio, kurį buvo palikęs neprirakintą prie medžio Gardamo seniūnijos Pašusčių kaime.

Didelių nuostolių patyrė ir 55-erių moteris, kuri rugpjūčio 12 d. grįžusi į namus Šilutėje, Knygnešių g., rado apvogtą butą. Iš buto pavogti du geltono metalo žiedai ir 1000 kronų.

Dar didesnę žalą suskaičiavo 47 m. vyras, kuris apvogtus savo namus rado tą pačią rugpjūčio 12-ąją, apie 8 val. ryto. Iš namų, esančių Saugų seniūnijos Berciškės kaime, pavogti trys nešiojamieji kompiuteriai, du mobilieji telefonai ir 120 eurų grynųjų pinigų. Į namą patekta išlaužus garažo vartų mechaninį laikiklį. Nuostolis siekia net 2740 eurų.

Vagys įsibrovė ir į 57-erių moters namus. Moteris teigia, kad į jos sodybą ilgapirščiai įsibrovė tarp liepos 29-osios ir rugpjūčio 13-osios, nulaužę tvarto durų pakabinamą spyną. Pavogtas dviratis ir benzininis pjūklas, išvartyti sodybos kieme buvę bičių aviliai.

Rugpjūčio 13 d. vakare 51 m. moteris, atsibudusi bute Šilutėje, Turgaus g., pasigedo savo telefono „Samsung Galaxy S6“ bei pinigų. Nuostolis – 471 euras.

Žalą dar skaičiuoja negyvenamo buto, esančio Vainuto sen. Balčių k., savininkai, kurie pastebėjo, kad rugpjūčio 14 d. vakare, išėmus lango stiklą, buvo patekta į butą. Bandyta pavogti dujų balioną ir elektrinį virdulį.

Ankstų Žolinės rytą, apie 7.30 val. Šilutės parduotuvėje „Norfa“ 46 m. vyras pavogė du butelius alaus ir ranka trenkė 44 m. pardavėjai į veidą.

Tą pačią dieną, apie 17.25 val., Saugų vaikų globos namuose buvo rastos sulaužytos medinės sandėlio durys ir jo viduje pasigesta įvairų maisto produktų. Padaryta žala tikslinama.