Policijos padėkos – drąsioms ir pilietiškoms šilutiškėms

 1Padekos moterimsSakoma, kad už gerą atsilyginama geru. Šiuo posakiu galėjo įsitikinti ir Birutė KNAPKIENĖ bei Jovita ŽYMANČIUVIENĖ. Moterims už jų pilietiškumą bei drąsą buvo įteiktos padėkos.

Ponia Jovita sulaukė padėkos už tai, kad policijai padėjo išaiškinti nusikalstamą veiką.

Moteris, balandžio 10 d. sulaukusi neva į nelaimę patekusio sūnaus skambučio (prašė net 7 000 eurų), nepasimetė. Ji suprato, kad į jos pinigus kėsinasi telefoninis sukčius, todėl sutiko „žaisti“ pagal vyro taisykles. Aišku, apsukri moteris apie šią situaciją iš karto pranešė policijos pareigūnams, kurie sulaikė skambinusio vyro bendrininkę ir taip nustatė patį sukčių. „Šilutės naujienos“ apie tai informavo balandžio 15 d. straipsnyje „Labas, mama“, – tokiais žodžiais prasidėjo telefoninio sukčiaus pokalbis“.

Kitos padėkos už suteiktą pagalbą ir neabejingumą sulaukusi Birutė turbūt verta ir daugiau gražių žodžių. Balandžio 13 d. moteris, eidama pas draugę išgerti kavos, pakeliui ant tilto, esančio Rusnėje, pastebėjo stovinčią merginą. Birutė, nieko bloga neįtardama, pro merginą praėjo. Atsigėrusi kavos, moteris patraukė namo. Eidama atgal ji ant tilto pastebėjo tą pačią merginą. Birutė nesudvejojo ir ją pakalbino. Kaip pasakojo Birutė, pokalbis buvo ilgas. Moteris išsiaiškino, kad 18-metė ketina pasitraukti iš gyvenimo. Neabejinga praeivė nuramino merginą ir atitraukė nuo minties apie savižudybę. Birutė nepaliko jaunos merginos vienos, jos abi patraukė moters namų link, kur sėdo į automobilį ir nuvažiavo į mokyklą. Ten merginos laukė tėvai. Šios moters dėka buvo išgelbėta jaunos merginos gyvybė.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nuoširdžiai džiaugiasi, kad šių moterų dėka abi istorijos baigėsi laimingai.