Policijos pareigūnai skyrė ypatingą dėmesį neblaivių vairuotojų kontrolei

Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, 2023 m. kovo 10 d. nuo 18.30 val. iki kovo 11 d. 2.30 val. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei.

Priemonės metu, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje, buvo stabdomos visos transporto priemonės ir tikrinamas vairuotojų blaivumas. Patikrintos 1179 transporto priemonės, nustatyta 13 Kelių eismo taisyklių pažeidimų.
2023 m. kovo 11 d. apie 1.35 val. Tauragėje, Dariaus ir Girėno g., sustabdytas automobilis „Volkswagen Passat“, kurį vairavo neblaivus (0,27 prom.) ir 2 metų vairavimo patirties neturintis vairuotojas, gim. 2004 m. Taip pat pareigūnams įkliuvo vyras, gim. 1991 m., kuris vairavo transporto priemonę neturėdamas tam teisės.
Šilutėje fiksuota daugiausia Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Nustatyti 3 vairuotojai, kurie nesegėjo saugos diržų, 2 vairuotojai, kurie vairavo transporto priemones, kurios nustatyta tvarka neįregistruotos, nustatytas vairuotojas, kuris neatsakingai ir neleistinoje vietoje lenkė kitą transporto priemonę, taip sukeldamas pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams.
2023 m. kovo 10 d. apie 21.00 val. Šilutės r., Ramučių k., sustabdytas automobilis „Audi A6“, kurį vairavo teisės vairuoti neturintis vyras, gim. 1987 m. Taip pat policijos pareigūnams įkliuvo dar 3 vairuotojai, kuriems nustatytas lengvas neblaivumo laipsnis (nuo 0,41 promilės iki 1,5 promilės).
Visiems minėtiems pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai.
Vienam vairuotojui, gim. 1987 m., dėl vairavimo išgėrus pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2023 m. kovo 11 d. apie 00.10 val. Pagėgiuose, Klaipėdos g., jis būdamas neblaivus vairavo automobilį „VW Sharan“. Patikrinimo metu jam nustatytas 2,09 prom. girtumas.
Norime paskatinti žmones būti atsakingais eismo dalyviais, todėl raginame gyventojus nesėsti už automobilio vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims.
Taip pat turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedelsiant praneškite policijos pareigūnams.

Tauragės AVPK Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė